Alkollü yakalandı hırsını arabadan çıkarttı

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Trafik ve Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü’nün Borazanlar Mahallesi Hürriyet caddesi üzerinde yaptığı alkol uygulamasına takılan bir aracın sürücüsü kendisine ceza yazılmasının ve aracının elinden alınmasını sinirlenince hırsını arabasından aldı. Bir taraftan polislere kızan genç diğer taraftan da aracını yumrukladı.

 Alkollü yakalandı hırsını arabadan çıkarttı

Haber: Kasım ŞAHİN

Cumartesi günü Borazanlar Mahallesi Hürriyet caddesi üzerinde alkol uygulamasına başlayan trafik ekipleri düğün konvoyuna katılan şahin marka Sedat Karasu idaresindeki 14 DM 257 plakalı aracı süren sürücünün alkollü olduğunu hissedince aracı durdurdular.  Yapılan alkol muayenesinde genç sürücünün 0.61 promil alkollü olduğu belirlendi.

Alkollü olması nedeniyle aracına el konulan genç yaklaşık bir saat boyunca trafik ekiplerine itirazda bulunup tepki gösterdi. Sürücü Karasu daha sonra hastaneye sevk edildi ve burada yapılan alkol muayenesinde 0.37 promil alkollü olduğu tespit edildi. Tekrar olay yerine gelen öfkeli sürücü polislerin alkol metre cihazının yanlış ölçtüğünü arabasının bağlanmaması ve ehliyetinin elinden alınmamasının gerektiğini söylese de istediğini yaptırmadı. Bu seferde genç sürücü hırsını arabasından çıkartarak yumruklamaya başladı. Olay yerine gelen Bahçelievler Polis merkezinde görevli polisler ile sürücünün ablası kendisini sakinleştirdiler.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2014, 10:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
sedat karasu
sedat karasu - 6 yıl Önce

:) iyisiniz devam edin böyle

SIRADAKİ HABER

banner128