Allar koltuğunu devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Gerede’de Belediye Başkanı Mustafa Allar, koltuğunu Esentepe Ortaokulu öğrencilerinden Hacer Şen’e devretti.

Allar koltuğunu devretti
Haber: BMA

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Esentepe Ortaokulu öğrencilerinden Hacer Şen, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar´dan koltuğu devraldı. Yapılan ziyarette öğrenciler Belediye Başkan Mustafa Allar’a çiçek takdim etti. Çocuk Başkan Hacer Şen; "Öncelikle tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” dedi.

Başkan Hacer Şen´in kendine olan özgüveni ve yaptığı güzel konuşmaları ile Belediye Başkanı Mustafa Allar´dan tam not aldı. Belediye Başkanı Hacer Şen, çeşitli konularda Fen İşleri Müdürlüğüne, Park ve Bahçeler birimine çeşitli talimatlar verdi, okullarında yapılan çalışmalardan ötürü teşekkür etti. Çevikoğlu İlkokulu Müdürlüğünü arayarak kermes ile ilgili bilgi aldı. Şen, ayrıca Kaymakamlık Makamını arayarak Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal’a Kitirler Mahallesinde çıkan yangınla ilgili bilgiler aktardı.

Çocuk Başkandan söz alan Mustafa Allar, "Biz sizlerden çok ümitliyiz, öncelikle ilçemizin temizliği konusunda öğrencilerimiz ve gençlerimizden proje üretmelerini bekliyoruz. Çünkü temizlik konusunda en önemli şey kirletmemektir. Sizler geleceğin yöneticilerisiniz. Kendinize olan özgüveniniz en üst noktada olmalı. Masanın bu tarafında oturanların sizden üstün bir yanı yok. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlar, sizleri de gösterdiğiniz bu medeni cesaretten dolayı tebrik ederim" diye konuştu. Yaklaşık 1 saat süren programın ardından Belediye Başkanı Mustafa Allar, Çocuk Başkan Hacer Şen, Çocuk Başkan Yardımcısı Enes Furkan Kural’a Kitap Seti, Okul Müdürü Mehmet Özdemir, Müdür Yardımcısı Yusuf Sağlık ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Fazlı Karacabey’e kalem seti takdim etti.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER