Altı hastaya moral ziyareti

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından her Perşembe günü gerçekleştirilen ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında bu hafta da altı (6) aileyi evlerinde ziyaret etti. Başkan Yılmaz’ın ziyaret ettiği kişiler arasında, Boluspor’da uzun yıllar futbolcu ve yönetici olarak başarılı görevlere imza atan Türk futbolunun efsane ismi Japon Rıdvan lakaplı Rıdvan Ertani’de vardı.

Altı hastaya moral ziyareti

HABER: Erdal TANRIVERDİ

Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından her hafta Perşembe günleri organize edilen ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında bu hafta altı (6) aile evlerinde ziyaret edildi. Bu hafta ki ziyaretlere Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın yanı sıra, Bolu İl Sağlık Müdürü Mahmut Arık, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Taner Laçin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Timuçin Erdem, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı ve Bolu Belediye Meclis Üyesi Avukat Arzu Aydın, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Taha Furkan Sönmezel, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir ve AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ'da katıldı.

Efsane futbolcuya Başkan Yılmaz’dan ziyaret

Başkan Yılmaz ve beraberindekiler hasta ziyaretleri sırasında Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı’nın da katılımıyla, Boluspor’da uzun yıllar futbolcu ve yönetici olarak başarılı görevlere imza atan Türk futbolunun efsane ismi Japon Rıdvan lakaplı Rıdvan Ertani’yi de evinde ziyaret etti. Parkinson hastalığı sebebiyle geçtiğimiz günlerde düşerek kaburgalarını çatlatan Japon Rıdvan’a geçmiş olsun dileklerinde bulunan Başkan Yılmaz, efsane futbolcu ile uzun uzun sohbet etti. Sohbet esnasında Boluspor’da futbolcu olduğu yıllara giden Rıdvan Ertani, zaman zaman duygu dolu anlar yaşanmasına sebep oldu.

Ziyaretin sonunda konuşan Başkan Yılmaz; “Bolu’ya ve Boluspor’a çok büyük katkılar sağlayan kardeşimizi bugün ziyaret ettik. Bu gibi insanlar Bolu için büyük birer değerdir. Kendisi bizim için her zaman son derece önemli birisidir ve bizden ne isterse her zaman yapmaya hazır olduğumuzu bilmesini isteriz. Allah kendisine şifa versin, ömrü uzun olsun” dedi.

Başkan Yılmaz ve beraberindekiler, ev ziyaretlerinin ardından Özel Çağsu Hastanesi’ndeki hastaları ve İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedavi gören Yeniçağalı hayırsever Yaşar Çelik’i de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2016, 12:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128