Altın veren yumurta

Bolulu işkadını Özlem Sarıçam’a ait Şevval Yumurta başlattığı kampanya ile hem halka yumurta yeme alışkanlığı hemde altın kazandırıyor. Kampanya çerçevesinde Şevval Yumurta’nın 30’lı kolisi içinde altın stikerini bulanlar altına hediye kazanacak.

Altın veren yumurta

İlimizde marka değeri her geçen gün yükselen Şevval Yumurta ‘altın yumurta efsanesini’ hayata geçirdi. “Efsane gerçek oluyor” sloganı ile başlayan kampanya çerçevesinde Şevval Yumurta’dan yumurta alan vatandaşlar altın kazanacaklar.

Kampanya ile ilgili bilgi veren Özlem Sarıçam, “Halka hizmet hakka hizmettir düsturu ile çıktığımız bu yolda günlük taze lezzetin sofralarımızda ki adı Şevval Yumurta olarak aile bütçenize katkımız olsun istedik. Bu amaçla satış noktalarımızda bulunan 30 lu yumurta kolilerimizin içinde ‘altın yumurta’ stikerları yerleştirdik. Stikerı bulan siz değerli müşterilerimize 1 gr altın hediye ediyoruz. Kampanyamızla birbirinden faydalı özellikleri olan yumurta yeme alışkanlığı kazandırmayı ve ailenizin markası olarak sofranızda bulunmayı hedefliyoruz. Şevval yumurta her zaman ailenizin yanında” şeklinde konuştu. Kampanya Pazartesi günü itibariyle başladı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2016, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128