ALTUN; “Esnaf Türkiye’nin can damarıdır, bu ülkenin kılcalıdır”

Bolu Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Altun sivil toplum örgütlerini gezmeye devam ediyor. Bolu Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Tahir Gayret’i ziyaret eden Altun, esnafın da yanında olduğunu gösterdi.

 ALTUN; “Esnaf Türkiye’nin can damarıdır, bu ülkenin kılcalıdır”

Bolu Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Altun ziyaret ettiği Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği’nde “küçük esnaf ülkenin can damarıdır, kılcalıdır. Kılcallar güçlü olacak ki beraberinde ki arterler güçlü olsun, kalp iyi pompalasın yaşam iyi olsun” dedi.

 20 yıldan fazladır Bolu’da yaşadığını söyleyen Altun Bolu’yu iyi tanıdığını belirterek “Bolu’yu 2023 ve daha sonrasına daha iyi taşınması ile ilgili görev verilirse, biz yapacaklarımızla değil bugüne kadar yaptıklarımızla kamuoyunda olmaya çalıştık. Abant televizyonu da bunlardan bir tanesidir. Sivil toplum örgütlerimizle olduğu gibi Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Birliği ile de önümüzdeki süreçte görev verilirse uyumlu bir şekilde çalışacağımızı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaretten memnun kalan Bolu Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Tahir Gayret, temayül yoklamasına değinerek,” temayül sıralamasına göre bir şey çıkmadığını bilen kişilerdeniz. Tabi bizim arzumuz şu, bütün adaylara aynı mesafedeyiz, siyasi görüş ne olursa olsun, arzu ettiğimiz önce ülkemiz, ilimiz, esnafımızdır. Göreve geldiğimizden beri tüm siyasi partilere aynı mesafede durduk, durmaya özen gösteriyoruz. Değerli vekillere Bolu’nun sorunlarını ilettik, çoğu da çözüldü dersem yalan söylememiş olurum. Çok daha beklentilerimiz var önümüzde ki dönemde. 7 Haziran’dan sonra seçilecek arkadaşlarla yine aynı duygu ve düşüncelerle yaklaşacağız. Sorunlarımızı iletip, vekillerimizi, nasipse size tekliflerimizi getireceğiz ve sorunların takipçisi olacağız” ifadelerine yer verdi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2015, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128