Altun; “Veteriner hekimler odasının desteğini almamız gerekiyor”

Bolu Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Altun geçtiğimiz Pazar günü Ankara’daki mülakatının ardından ayağının tozuyla sivil toplum kuruluşlarını gezmeye başladı. 2 dönem Bolu’da veteriner hekimler odası başkanlığı yapan Mehmet Altun’un ilk durağı ise veteriner hekimler odası oldu.

 Altun; “Veteriner hekimler odasının desteğini almamız gerekiyor”

HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Altun veteriner hekimler odası ziyaretinde Ak Parti Genel Merkezi’nde girdiği mülakatı değerlendirdi.  Altun; “7 Haziran seçimleri Türkiye’de seçimin ilk ateşinin kıvılcımı bugün Ak Parti genel merkezi’nde, özellikle Ak Parti açısından başlamış durumda, Bolu Ak Parti milletvekili aday adayları Ak Parti genel merkezinde mülakata alındı. Altun, başbakan yardımcısı ve Ak Parti Sözcüsü Beşir Atalay ile olan mülakatını; özellikle Abant TV ve bizi komisyona girerken, ismen ve televizyon ismini nüksetmesi bizi sevindirdi. Demek ki, Ak Parti genel merkezi tarafından izlenip takip ediliyoruz, bu bizim açımızdan memnuniyet vericiydi” dedi.

“ZİYARETLERİME DEVAM EDECEĞİM”

Bolu Ak Parti milletvekili aday adayı Mehmet Altun; “Hem veteriner hekim olmuş olmam hem de Bolu’da veteriner hekimler odasında başkanlık yapmış olmam münasebetiyle özellikle meslektaşlarımı ziyaret edip onların duasını alıp, daha sonra diğer sivil toplum örgütlerini ziyaret etmeye devam edeceğim. Bolu’da bu sektör önemli. Çünkü Türkiye’de ki 6 milyar dolar ticaret hacminin 2 milyar doları Bolu’da üretimi gerçekleşiyorsa, bunun da denetimini yapan Bolu’da ki veteriner hekimler ise bu demek ki; özellikle gerek gıda kanunu gerek hastalıklarla mücadele konusunda gerekse de kırsalla iç içe olan bir sektör. Umarım 7 haziran seçimleri hayırlara vesile olur. Ama öncelikle dediğim gibi veteriner hekimler odasının desteğini almam gerekir” sözleri ile konuşmasını noktaladı” şeklinde konuştu.

ÖZTÜRK; “BOLU’DAN BAKAN İSTİYORUZ”

Bolu Veteriner Hekimler Odası Başkanı Bahadır Öztürk ilk ziyaretin kendilerine yapılmasından dolayı memnun olduklarını belirterek şunları söyledi; “Biz yönetimi yine böyle kendisinden devralmıştık ve ondan devraldığımız yönetimi bugünlere kadar getirdik. Bize güzel bir miras bıraktı, halen onun mirası ile yürüyoruz. Ben Mehmet Altun’un aday adaylık kararının kendisi için iyi olmasını temenni ediyorum. Kendisine bu yolda başarılar diliyorum. Bizim gönlümüz Bolu’dan bakan olmasını istiyor,inşallah Bolu’dan bakanlar da çıkar ama biz tabi tüm meslektaşlarımızı,en iyi yerde görmek istiyoruz,bu açıdan meslektaşımız olarak Mehmet Altun’a gönülden başarılar diliyoruz.Kendilerini çok iyi yerlerde görmek istiyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2015, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128