Aman dikkat!!!

Bolu Belediye Başkanlığı olarak engelli vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü ve onlara daha iyi yaşam koşulları sunmak üzere var gücümüzle çalışmaktayız.

 Aman dikkat!!!

Ancak, Engelsiz Yürekler Sanat Eğitim Merkezi (www.eysem.org) adında bir kuruluş tarafından, 27 Aralık Pazartesi günü saat 19.00’da Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde bir etkinlik gerçekleştirmek istediklerine dair tarafımızca bir faks alınmış olup, kendilerine henüz salon tahsisi yapılmamıştır.

Akabinde İzmir’den 0 850 333 23 40 numaralı bir telefondan vatandaşlarımızı arayarak Bolu Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştireceklerini söyledikleri tiyatro etkinliği için 50 TL ücret istendiği belediyemizce tespit edilmiştir.  

Söz konusu etkinlikle ilgili Bolu Belediyesi’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamakta olup, böyle bir etkinliği de Engelsiz Yürekler Sanat Eğitim Merkezi (www.eysem.org) ile birlikte düzenlememektedir. Vatandaşlarımıza, Bolu Belediyesi’nin personellerinin de isminin kullanıldığı bu ve benzeri duygu sömürüsü ile hareket eden kurum ve kuruluşlara itibar etmemelerini, Belediyemizin düzenlediği her türlü etkinliğin ücretsiz olduğunun bilinmesini önemle duyururuz.  

 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 10:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
seda coskun
seda coskun - 5 yıl Önce

eysem kesinlikle mağdur dur izmirde ikamet eden bir çağrı merkezi tarafından ismi kullanilmistir

Erdem Sönmez
Erdem Sönmez - 5 yıl Önce

eysem tiyatro topluluğu birçok ilde başarıyla oyunlarını sergilemektedir bolu oyununda sehnaz kulmac adında i̇zmirli bir bayan tarafından tiyatronun ismi kullanilmistir lütfen evine bu işi yaparak bakan bir engelinin ekonomik özgürlüğünü elinden almayın iyice araştırın....bu dolandırıcı lar hala birçok ilde is yapıyor

SIRADAKİ HABER