Anadolunun özlemi 4 gün sonra dinecek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Kader Garipoğlu seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

 Anadolunun özlemi 4 gün sonra dinecek

Seçime 4 gün kala çalışmalara ara vermeden aynı tempoyla devam eden Garipoğlu, yaptığı açıklamada AKP iktidarının 13 yıllık saltanatının son 4 günü kaldığını dile getirdi.

Halkımız en iyi cevabı her zaman vermiştir

Anadolu topraklarının çok hükümdar gördüğünü dile getiren Kader Garipoğlu, en zalim hükümdarların dahi bir gün göçüp gittiğini hatırlatarak; “Artık 13 yıldır Türkiye Cumhuriyeti üzerine kendilerine bir saltanat oluşturan AKP iktidarının son 4 gününe tanıklık edeceğiz. Bunlarda diğerleri gibi geçip gidecekler. Türk halkı yaşanan bunca zulme, baskıya müsaade etmeyecektir. Tüm seçim çalışmaları boyunca vatandaşlarımızın gözlerinde bu inancı gördük. Bu onurlu ve asil halk her zaman en iyi cevabı sandıkta vermiştir. 7 Haziran’da da verecektir” cümlelerini kullandı.

Bu toprakları onun dilinden anlayanlar yönetmeli

7 Haziran’ın MHP’nin seçimi olacağını dile getiren Garipoğlu; “Ülkenin her köşesinde Genel Başkanımız Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye gösterilen sevgiyi ve teveccühü görüyoruz. Türk halkının MHP’ye üç hilale nasıl susadığına ve özlediğine tanıklık ediyoruz. Allah’ın izniyle bu özlem 4 gün sonra bitecek. Tüm dünya MHP iktidarıyla Türk halkının nasıl hasretle kucaklaştığını görecek. Bu toprakları,  Anadolu’nun dilinden anlayan kadroların yönetmesinin zamanı gelmiştir. Hiç kimse bu buluşmayı ve kavuşmayı engelleyemeyecektir” dedi.

GARİPOĞLU KENDİNİ SEVDİRTTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayı Kader Garipoğlu, samimi ve sıcak tavırlarıyla Bolu seçmenine kendini sevdirmeyi başardı.

Seçim çalışmalarının en dikkat çekici isimlerinin başında gelen Garipoğlu, gittiği tüm mahallelerde vatandaşlarla kurduğu yakın diyaloglarla diğer siyasilerle arasındaki farkı ortaya koyuyor.

MHP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Sağlık Mahallesinde vatandaşların gönlünü kazanmasını bildi. Sağlık Mahallesinde esnaf ve ev ziyaretlerinde bulunan Garipoğlu, birçok evde vatandaşların ilgisi nedeniyle uzun süre oturmak zorunda kaldı.

‘Bu sevginin karşılığını vereceğiz’

Garipoğlu seçim çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada; “Bu insanların hakkını nasıl ödeyeceğimi bilemiyorum. Bizleri öyle güzel bir sevgi ile karşılıyorlar ki, tüm yorgunluğumuzu unutuyoruz. Onların bu sevgisine layık olmak ve onlara hizmet etmek için sabırsızlanıyorum. İnşallah 8 Haziran sabahı ile birlikte bu hizmeti yapma imkanını yakalar ve onların bu sevgisinin karşılığını vermiş oluruz” ifadelerine yer verdi.

Son sözü vatandaş söyleyecek

Bolu’da 7 Haziran gecesi çok farklı bir sonucun ortaya çıkacağını belirten MHP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu; “Şimdi bakıyoruz AKP’liler çıkıyor biz 3-0 yapacağız diyorlar. CHP’liler çıkıyor 2 Milletvekilimiz garanti diyor. Biz susuyoruz. Ama halkımız susmuyor. Halkımız onlara oy-moy yok. Oyların alayı MHP’ye diyor. Bu seçimde son sözü vatandaş söyleyecek ve biz o sözün MHP’den yana olduğunu gayet iyi biliyoruz. İşte ondan sonra söz hakkı ve hizmet hakkı bize gelecek. Biz 7 Hazirandan sonra konuşacağız” cümlelerini kullandı.    HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2015, 19:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128