banner120

Ankara’daki Bolulular Berat Çonkar'ı ziyaret etti

Ankara Bolulular Platformu üyeleri, aslen Bolulu olan AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar'ı TBMM’deki makamında ziyaret etti. Ziyarette Ankara’da ki Boluluların faaliyetleri anlatıldı.   Ankara Bolulular...

Ankara’daki Bolulular Berat Çonkar'ı ziyaret etti

Ankara Bolulular Platformu üyeleri, aslen Bolulu olan AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar'ı TBMM’deki makamında ziyaret etti. Ziyarette Ankara’da ki Boluluların faaliyetleri anlatıldı.

 

Ankara Bolulular Platformu Müteşebbis heyet Başkanı Mustafa Aydınalp ve Başkan Vekili Mehmet Bilgin AKP İstanbul Milletvekili, TBMM Dışişleri Komisyonu üyesi ve NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi Ahmet Berat Çonkar’ı TBMM de ziyaret ettiler. Ziyaret ile ilgili olarak konuşan Ankara Bolulular Platformu Müteşebbis Heyet Başkanı Mustafa Aydınalp; “Ankara da bulunan Boluluları bir araya getirmek, tanıştırıp, kaynaştırmak amacıyla bu platformu oluşturduk. Çalışmalarımız hızla devam ediyor ve bu platformu en kısa zamanda Dernek hüviyetine kavuşturacağız. Ankara da Bolular arasında kaynaşmayı sağlayarak, hemşehrilerimizin acı ve tatlı günlerinde yanlarında oluyoruz. Ziyaretlerimizi de sürdürerek hem Milletvekillerimizi hem de Ankara Metropol İlçe Belediye Başkanlarımızı ziyaret ediyoruz. Bu günde siz değerli hemşehrimizi ziyaret etmek nasip oldu” dedi. Başkan Aydınalp; “Ankara da çeşitli etkinliklerimiz oluyor, Sohbetler düzenliyoruz, Yemekli buluşmalarla bir araya geliyoruz. Bu etkinliklerimizde sizi de aramızda görmek, bize onur verir. Hep birlikte Bolumuz için ne gerekiyorsa yapmalıyız. Her zaman yanınızdayız ve destekçi olacağız. Bolu bizim, Bolu hepimizin" dedi.


“Hemşerilerimi yanımda görmek bana onur verdi”

 

Ziyaretten son derece memnun olduğunu vurgulayarak, sözlerine başlayan AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar ise; “Ziyaretinizden çok memnun oldum. Ben her ne kadar İstanbul Milletvekili isem de Boluluyum. Hemşerilerimi yanımda görmek bana onur verdi. Biz Boluluyuz. Önemli olan nerede olursak olalım hemşerilerle bir araya gelmek kucaklaşmak ve onların dertleriyle dertlenmek, onların acı ve tatlı günlerini paylaşmak önemlidir ve güzeldir. Bu birlik ve beraberliğinizin sürmesini dilerim. Bende elimden gelen katkıyı vermeye hazırım. Hepinize tekrar teşekkürlerimi sunar, aracılığınızla tüm hemşerilerime selamlarımı ve saygılarımı sunarım” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124