Ankara'da Yaşayan, Bolulu Bürokratlar Piknikte bir araya geldi

Ankara Bolu Kalkınma Vakfı tarafından organize edilen, Bolu Belediyesi’nin ev sahipliğinde Aladağ’da düzenlenen kaynaşma pikniğine Bolu’dan, Ankara’dan Bürokratlar ve Bolulu siyasetçiler katıldı.

 Ankara'da Yaşayan, Bolulu Bürokratlar Piknikte bir araya geldi

Bolu Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı “Bolulu Bürokratlar Pikniği”, Aladağ'da gerçekleşti. Pikniğe Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ,İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer ile Bolu ve Ankara'da çalışan çok sayıda bürokrat ve aileleri olmak üzere yaklaşık 200 kişi katıldı. Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi; Köroğlu Türk Halk Müziği Korosu üyelerinin seslendirdikleri birbirinden güzel eserlerle Bolulu bürokratlar hem memleket hasretini giderdi hem de unutulmaz dakikalar yaşadılar.

Protokol üyeleri birer konuşma yaparak bürokratlara ve ailelerine pikniğe katıldıkları için teşekkür etti.

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, “Bolu’yu daha iyi yere getirmek için hep birlikte gayret gösteriyoruz.81 vilayetten Bolu’ya binlerce kişi geliyor. Bu toprakların asıl sahipleri olan sizlerin burada olması bizleri daha çok mutlu ediyor. Lütfen Bolu’ya daha sık gelin bu birlikteliğiniz, dayanışmanız bizi çok mutlu ediyor. Bolu’da Belediye Başkanımızla çok güzel uyumlu çalışmalar yapabiliyoruz. Bolu için milletvekillerimizle ticaret sanayi odamızla el ele tutuşup hareket edebiliyoruz. İnşallah yakın gelecekte Bolu çok farklı bir noktaya gelecektir. Bir ay içerisinde Karacasu’dan Aladağ ve Gölcük dahil Kartalkaya’ya kadar olan bölge turizm gelişme bölgesi ilan edilecek. Havaalanı için de girişimlerimiz var” diye konuştu.

Birbirimizi görmek hepimize enerji verecektir

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; “Ankara’da yaşayan bürokratlarımız,İstanbul'dan iş adamlarımız bugün pikniğimize katıldı. Adapazarı’ndan da pikniğimize katılan hemşerilerimiz var, bu pikniklerimiz de katılımcı sayısı gittikçe artacak. Bu piknikler gittikçe Bolu platformuna doğru dönüşüyor. Bolulular nerede olursa olsun bu güzel temiz doğa onları çeker. Birbirimizi görmek de hepimize enerji verecektir. Dün hava çok kötüydü siz gelince bugün hava açtı. Her zaman gelin ki Bolumuzun havası hep güneşli olsun. Biz Bolu’nun hizmetkârıyız. Bu mevkiler geçici birlikteliklerimiz ise kalıcı bu birlikteliği devam ettirelim. Sayın Valimle Bolu için çok güzel projelerimiz var. Arkamızda projelerimizi destekleyici siyaset ve milletvekillerimizde var. Bu birliktelik inşallah Bolu’yu çok güzel noktalara getirecektir. Pikniğimize katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Cennetten bir köşe olan Bolumuza hizmetlerimiz devam edecektir”

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun keyifli bir gün yaşadıklarını söyledi. Ercoşkun; “ Bolu’nun her köşesinde bu birlikteliği görmek mümkün. Halk müziği korusu ile de çok güzel zaman geçirdik. Burada bulunan bürokrat arkadaşlarımızla Ankara’da bir araya geliyoruz hizmet üretiyoruz. Eksiklerimiz olacaktır bu eksiklikleri birlikte giderirsek hiçbir sorun yaşayamayız. Cennetten bir köşe olan Bolumuza hizmetlerimiz devam edecektir. Uzaktan ve yakından gelen ve bu güzel ortamı bizimle teneffüs eden saygı değer hemşerilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 18:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
ihsan Akar
ihsan Akar - 6 yıl Önce

pazar sabahı 2-3 tane belediye otobüsünü görünce tahmin etmiştim böyle bir kıyağı.bolu halkının vergileriyle finanse edilen o otobüsler neden bolulu bile olsalar ankarada yaşayanlara peşkeş çekiliyor?

SIRADAKİ HABER