Anne vahşeti

“Baba baba” diye gözyaşları döken yaklaşık 5-6 yaşlarındaki bir erkek çocuğuna anne cadde ortasında şiddet uyguladı. Vicdansız anne ağlayan çocuğunun parmaklarını ısırmasını gören üniversite öğrencisi kızlar büyük tepki gösterdi.

Anne vahşeti
HABERİN GALERİSİ
Anne vahşeti

Anne vahşeti

Özel Haber: Kasım ŞAHİN

Parmaklarını ısırdığı çocuğunu yerden yere vuran anne, olayı görenleri çileden çıkarttı. Küçük çocuğa uygulanan vahşet olayı dün saat 16.00 sıralarında İzzet Baysal Caddesi üzerinde meydana geldi. Cadde bir anda; “Baba baba” diyerek gözyaşı döken çocuğun bağırmasıyla inledi. 5-6 yaşlarındaki çocuğun annesi olduğu iddia edilen kadın ilk olarak küçük çocuğun parmaklarını ısırmakla vahşete başladı. Çocuğun; “Baba baba” diyerek gözyaşı dökmeye devam etmesine sinirlenen kadın bu seferde çocuğunu kollarından tutarak yerden yere vurmaya başladı. Küçük çocuğun elinde bulunan çerez poşeti elinden fırlayınca, bu vahşeti gören duyarlı vatandaşlar, küçük çocuğunu çerez poşetini geri verip ağlamasını önlemeye çalışması duygusal anlar yaşattı.

KIZ ÖĞRENCİLER TEPKİ GÖSTERDİ

Dakikalar boyunca cadde ortasında çocuğuna işkence yapan kadının vahşeti vatandaşlar tarafından izlendi. Bu duruma isyan eden birkaç üniversiteli kız öğrenci hemen anne ve çocuğun yanına giderek, duruma müdahalede bulundular ve küçük çocuğa uygulanan şiddete büyük tepki gösterdiler. Acılar içersinde kalan küçük çocuk dakikalar boyunca gözyaşı döktüğünü gören çok sayıda vatandaş, anneye lanet yağdırdılar. Küçücük yaşta anne vahşetini yaşayan küçük çocuk, duyarlı vatandaşların ve kız öğrencilerin sayesinde sakinleştirilmesinin ardından, annesinin elinden tutarak olay yerinden ayrıldı. Bu korkunç sahnelere şahit olan çok sayıda vatandaş anneye öfke kustu.

  

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2016, 16:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emrah bölük
Emrah bölük - 5 yıl Önce

sen nasıl bir annesin yyapılır bir bu yazık değil mib

tarık çiçek
tarık çiçek - 5 yıl Önce

kasım bey yine elinde fotoğraf makinesi ile caddede turlayıp olaylara anında müdahale ediyor. tebrikler kasım bey.

dayi
dayi - 5 yıl Önce

vur abaliya, anneyi nekadar cabuk harcadiniz.
bazen cocuklarin inadi inat oluyor, ne yapsan kar etmiyor,benim de ayni yasta cocugum var
sokak ortasinda ,alisveriste,evde tahammülleri
zorluyorlar.piskologa götürdüm fayda yok
ne yapilir, elinde sihirli degnegi olan varsa yazsin, gazete manseti terör saldirisi gibi lande ediyor.insaf

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124