Anne ve babası yalnız bırakmadı

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları iki bayramı bir arada yaşıyor. Oğulları ziyaret etmek üzere Bolu’ya gelen Vali Ahmet Zahteroğulları’nın annesi Döne ve Babası İzzet Zahteroğulları çocuklarını yalnız ırakmadı. Bir taraftan Cumhuriyet Bayramı sevincini yaşayan Vali Zahteroğulları diğer taraftan da anne ile babasıyla birlikte olmanın heyecanını yaşadı.

 Anne ve babası yalnız bırakmadı

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nın annesi Döne ile babası İzzettin Zahteroğulları dün Belediye Meydanı önünde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 91.’inci yıldönümünde oğullarını yalnız bırakmadılar. Oğullarının yaptığı konuşmayı can kulağıyla dinleyen anne ile baba duygulu anlaş yaşadılar.

ANNE KÜÇÜK KAZA GEÇİRDİ

Tören sonra anne ve babasının eve gidip dinlenmesini isteyen Vali Ahmet Zahteroğulları ise törene katılanlara teşekkür ederken anne Döne Zahteroğulları küçük bir kaza geçirdi. Oğluna bakmak üzere başını çeviren talihsiz anne bir anda önünde bulunan tabelayı görmeyince burnunu çarptı. Eşinin burnunu demir tabelaya çarptığı gören İzzettin Zahteroğulları ve bu durumunu gören korumalarda panik yaşadılar. 

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2014, 19:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128