Annenin Dramı.. Kendini yakmak istedi...

Tepecik Mahallesi’nde evlenen kızıyla görüşemediğini iddia eden bir kadın, üzerine benzin döküp kendisini yakmak istedi. Kadının dalgınlığından yararlanan polis üzerine atlayarak betonun üzerinden karla kaplı alana düşerek etkisiz hale getirdi.

Annenin Dramı..  Kendini yakmak istedi...
HABER MERKEZİ

Olay, Tepecik Mahallesi Şehit Mustafa Değercan Sokak’ta meydana geldi. Bir otopark firmasında çalışan Şerife Uzun isimli kadın, bir süre önce evlenen kızı Çeşminaz K.’nın kendisiyle görüşmediğini ifade ederek benzinle kendini yakmak istedi. Geçtiğimiz ay da kendisini yakmaya çalışan kadın, aynı bölgede ikinci kez eylem yaptı. Üzerine benzin döken kadın kızıyla görüşmek istediği söyledi. Olay yerine gelen polis ekiplerinin uzun süren ikna çabaları yetersiz kaldı. Şerife Uzun’un kendine zarar vermesi ihtimaline karşı polisler ellerine aldıkları yangın tüpleriyle tetikte bekledi.

 Yaklaşık bir saat boyunca polisin ikna etmeye çalıştığı kadının dikkatini dağıtmak için çaba harcandı. Kadının bir anlık dalgınlığından yararlanan sivil polis üzerine atlayarak etkisiz hale getirdi. Gözaltına alınan kadın karakola götürüldü.


Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2015, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER