Annesini son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurladı

AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Boluspor yönetim kurulu üyesi ve işadamı Cemil Akay, annesi Dilber Akay’ı toprağa verdi. Gözyaşı ve dualar eşliğinde annesine son görevini yerine getiren Akay’ı siyaset, spor ve iş dünyasından birçok kişi de acılı gününde yalnız bırakmadı.

Annesini son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurladı

Haber: Semih BAYKAL

İlimizin sevilen iş adamlarından Cemil Akay’ın dün hayata gözlerini yuman annesi Dilber Akay için Yuva Köyü Aşağı Mahallesi Camii’nde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Akay’ın acısını paylaşmak üzere başta siyaset, spor ve iş dünyası temsilcileri olmak üzere şehrin tanınmış birçok isimi cenaze törenine akın etti.  

Namazın kılındığı köy camisinin bahçesi hınç dolarken, AK Parti İl Başkan Vekili Melih Demirci, Bolu Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Kazım Konak, Merkez İlçe Başkanı Adil Esen’in de arasında bulunduğu yüzlerce kişi anne acısıyla sarsılan Cemil Akay’a taziyede bulundu. Ardından hayatını kaybeden Dilber Akay’a son görevini yerine getirmek üzere hep birlikte saf tuttu. Cemaatten alınan helallik ve kılınan cenaze namazı sonrası Dilber Akay, sevenlerinin duaları ve gözyaşları eşliğinde köy mezarlığında defnedildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2016, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128