Antrenörde bunu yaparsa!

İlimizde bir amatör spor kulübünün alt yapısında futbol oynayan çocuklara cinsel içerikli mesaj attığı iddia edilen antrenör video kaydında suçunu itiraf etti.

Haber: Erdal Tanrıverdi

İlimizde bir amatör spor kulübünün alt yapısında antrenörlük yapan M.K. isimli kişi yaşları 12 ila 15 arasında değişen sporcu erkek çocuklara cinsel içerikli mesajlar attı. Bir süredir alt yapıda futbol oynayan çocuklar söz konusu mesajları birbirleriyle paylaştı. Böylece M.K.'nın birden fazla çocuğa benzer şekilde cinsel içerikli mesaj attığı ortaya çıktı. Bir araya gelen çocuklar, M.K.'yı bir parka çağırdı. Çocuklar burada M.K.'yı videoya kaydederek, cinsel tacizde bulunduğunu itiraf ettirdi. Olayı öğrenen futbolcu çocukların ailelerinin antrenörden şikayetçi olacakları öğrenildi.

Gözaltına alındı

Çocukların çektiği bu video, sosyal medyada paylaşılarak, kısa sürede yayıldı. Bunun üzerine M.K., Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı. M.K.'nin emniyetteki işlemlerinin ve olayla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 11:58

Esra Perçin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133