Araçlar tek tek çekildi

Bolu Belediyesi ve Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü’nün kararı doğrultusunda Valilik önüne araç çekilmesi yasak olmasına rağmen bazı vatandaşlar tarafından alan otopark olarak kullanılmaya devam edince trafik ekipleri bu alandaki bütün araçları tek tek çekiciyle çekip otoparka gönderdi. Araç plakalarına da 80’er TL para cezası yazıldı.

 Araçlar tek tek çekildi

Haber: Kasım ŞAHİN

Valilik girişi ve İzzet Baysal Caddesi’ne sadece trafik, ambulans ve itfaiyenin girişine izin verilirken sivil araçlarının bölgeye girişi yasaklanmıştı. Yasak olmasına rağmen bazı sürüler Valilik önünü otoparka dönüştürmeye devam edince Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğüne bağıl trafik ekipleri devreye girerek yasakları çiğneyen araç sahiplerini affetmedi.

Yasak olmasına rağmen kurulları çiğneyerek araçlarını bile bile Valilik binası önüne çeken araç sahipleri sert engele çarptılar. Bölgenin adeta otopark gibi kullanıldığını tespit eden trafik ekipleri önce fotoğraflama yaparak yasak bölgeye çekilen araçları belgelediler ve ardından cezai işlem yaparak bölgeye çekicileri çağırdılar. Hem görüntü kirliğine neden olan hem de park yasağı olan yere araçlarını çeken sürücülerin araçları çekicilerle otoparklara gönderildi.Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2014, 18:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124