Aranan bir zanlı uygulamaya takıldı…

Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosunun başarılı ekipleri durmak bilmiyor. Bir taraftan meydana gelen hırsızlık olaylarını anında çözen ve hırsızlığa geçit vermeyen Şahinler ekibi ile Asayiş Şubesi Ekipler Amirliğine bağlı resmi ekipler, suçu baştan önlemek amacıyla Pazartesi günü ilimizin büyük pazarı kurulduğu için D-100 Karayolu üzeri Baştek binası önünde Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ile birlikte uygulama yaptılar. Yapılan uygulamada 3 ayrı yaralama olayına karışan bir kişi kimlik tespiti sırasında yakalanarak gözaltına alındı.

Aranan bir zanlı uygulamaya takıldı…
Haber: Kasım ŞAHİN

 Asayiş Ekipler Amirliğine bağlı resmi ekiplerle birlikte Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler Pazartesi günü yabancı plakalı araçlar ve araç içersindeki kişilere yönelik uygulama yaptı. Yapılan uygulamada hem sürücüler hem de araç içersinde bulunan sorgulamaları gerçekleştirildi. 80 kişi üzerinde kimlik tespiti yapan Asayiş Ekipler Amirliğine bağlı resmi ekipler 3 ayrı yaralama olayına karıştığı belirlenen ve aranması bulunan bir kişi gözaltına alırken, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler ise 31 araç denetledi. Denetimde 2 araca toplam 3 bin 306 TL para cezası kesti.

Genellikle hırsızlık olaylarının Pazartesi günü büyük pazarın olduğu kurulduğu gün yapıldığına dikkat çeken Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu ekiplere şehrin Düze girişi olan Baştek binası önünde sabahtan akşam saatlerine kadar Trafik ekipleriyle birlikte  uygulama yaptılar. Pazartesi günü kurulan büyük pazara Düzce, Sakarya, Kocaeli ve İstanbul illerinden hırsızlık yapmaya gelen zanlıları yakalamak ve engellemek amacıyla yapılan uygulamanın devam edeceği açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2015, 19:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
esnaf
esnaf - 6 yıl Önce

güzel uygulama devamını bekleriz

SIRADAKİ HABER

banner128