banner120

Arazi sorununu Kahruman çözdü!##hb_manset.gif

Sümer Mahallesi muhtarı Ali Rıza Kahruman TOBB’un Bolu’ya yaptırmak istediği lisenin arazisi için rasyonel bir öneri sundu.   Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı ve Sümer Mahallesi muhtarı...

Arazi sorununu Kahruman çözdü!##hb_manset.gif

Sümer Mahallesi muhtarı Ali Rıza Kahruman TOBB’un Bolu’ya yaptırmak istediği lisenin arazisi için rasyonel bir öneri sundu.

 

Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı ve Sümer Mahallesi muhtarı Ali Rıza Kahruman TOBB’un Bolu’ya yaptırmak istediği okul için en uygun arazinin Koç İlköğretim Okulu’nun arkasında bulunan Toprak Mahsulleri Ofisi’ne (TMO) ait arazi olduğunu söyledi. Arazinin hazineye ait olduğunu ve imar durumu açısından bir probleminin olmadığını vurgulayan Kahruman; “Bu okuldan tam 9 tane mahalle faydalanacaktır. Milli eğitimin onay verdiği bu araziye TOBB’un okul yaptırması bizleri çok mutlu edecektir. İl Özel İdaresi hizmet binası arkasında bulunan eski köy hizmetleri arazisinin ne kadar polemik konusu haline geldiği ortadadır. Bence bu okul için en uygun yer Sümer mahallesidir. Bu okulun mahallemize yaptırılması için tüm yetkilileri göreve davet ediyorum” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124