Arkadaşını “AŞÇI” Yapacağım dedi “FUHUŞ” Yaptırdı…

Gürcistan’dan gelip Bolu’ya yerleşen uyanık kadın, ülkesinden Aşçı yapacağım diyerek çağırdığı kadın arkadaşını fuhuş yapmaya zorlayınca yakayı ele verdi.

Arkadaşını “AŞÇI” Yapacağım dedi “FUHUŞ” Yaptırdı…

Haber: Kasım ŞAHİN

Yaklaşık 2 ay önce Bolu’ya gelerek yerleşen ve ilimizde Ayşe kod adıyla fuhuş yapan ve kadınları pazarlayan S.Z., Gürcistan’da oturan ve orada Aşçılık yapan arkadaşı V.R.’yi Aşçı yapacağım diyerek kandırarak Bolu’ya kaçak yollardan soktu. Bunun la da yetinmeyen uyanık Gürcü kadın, arkadaşının pasaportuna da el koyarak bir saatliğine 100 TL karşılığında fuhuş yapmaya zorladı. Bir haftadır ilimizde bulunan ve tehditle para karılığı fuhuş yapmaya zorlanan V.R. önceki akşam ilişkiye girmeye zorlanan bir erkeğin evinden kaçarak polise sığındı ve başından geçenleri anlattı.

Aşçı olacağım ve bol para kazanacağı umuduyla Bolu’ya gelip erkeklere pazarlanan V.R. isimli Gürcü kadın Asayiş Şubesi Ahlak Bürosu ekiplerine verdiği ifadesinde, Arkadaşı tarafından Aşçı yapılacağını ve kandırıldığını, pasaportuna da el konulduğu için 100 TL karşılığı tehditle ilişkiye sokulduğunu, en son yine aynı şekilde zorla ilişkiye sokulmak istendiğinde kaçarak polise sığındığını, arkadaşından şikayetçi olduğunu bildirdi. Alınan ifade sonrası Ahlak Bürosu ekipleri Ayşe Kod adlı kadının evine baskın yaparak S.Z’i gözaltına alırken evde yapılan aramada ise V.R’nin çekmecede saklı olan pasaportunu da ele geçirdi. Her iki kadının ifadesinin ardından V.R. sınır dışı edilmek üzere bekletilirken, kod adı Ayşe olan zanlı ise Savcılığa sevk edildi. 
Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2015, 19:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128