Artık Bolu’da “BUEV” var

KY Group bünyesinde oluşturulan BUEV Yapı Market’in açılış töreni Cumartesi günü görkemli bir şekilde gerçekleşti. Açılış öncesinde KY Group bahçesinde toplanan misafirlere çeşitli...

Artık Bolu’da “BUEV” var

KY Group bünyesinde oluşturulan BUEV Yapı Market’in açılış töreni Cumartesi günü görkemli bir şekilde gerçekleşti. Açılış öncesinde KY Group bahçesinde toplanan misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

KY Group olarak Bolu’da hizmet vermeye başlayan Fatih Yazıcı ve Mustafa Yaman’ın ortak olarak işletmeciliğini yaptığı Karaçayır Mahallesi Haznedarlar Sokak’ta bulunan BUEV Yapı Marketin açılış kurdelesini Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Vali İbrahim Özçimen, BTSO Başkanı Emin Semercioğlu, işletme ortaklarından Fatih Yazıcı keserek hizmete soktular.

Açılışa Vali İbrahim Özçimen, AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, BTSO Başkanı Emin Semercioğlu, İş adamları, İl Genel Meclis Üyeleri, Ak Parti İl ve İlçe Yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve davetliler katıldı. Açılış öncesinde KY Group İşletme  ortaklarından Fatih Yazıcı bir konuşma yaptı. Yazıcı, Bolu halkına KY Yapı olarak hizmet vermeye başladıklarını, şimdi de BUEV Yapı Market’te Vitra ve Artema gibi başka ürünlerin de satışının olacağını söyleyerek Bolululara kaliteli ürünleri sunacakları için büyük bir mutluluk duyacaklarını belirtti. Fatih Yazıcı ‘dan sonra konuşan AK Parti Bolu  Milletvekili Ali Ercoşkun ‘’Özellikle bu açılışta olmayı çok istemiştim nasip oldu geldim. İki genç delikanlı kardeşimin bu hizmetlerini kutluyorum. Yoğun Meclis çalışmalarının ardından Başbakan Yardımcımızın ve Bakanımızın Bolu’daki toplantılarda olmaları, bizlerinde onlara eşlik etmemiz nedeniyle programıma ara vererek bu açılışa katıldım. Kardeşlerimin önü açık olsun Allah onlara hayırlı işler nasip etsin’’ dedi. Daha sonra Bolu Valisi İbrahim Özçimen ise yaptığı konuşmada, ‘’Bolumuzda yeni ve kaliteli işletmeler çoğalmaya başladı. Bu tür işletmeler Bolu’nun geleceği için de çok faydalı olacaktır. Ekonomi canlılığı açısından da önemlidir bu tür işletmelerin çoğalması. Bolu’ya böyle bir işletme kazandırdıkları için arkadaşlarımızı kutluyor, onlara hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum” dedi. Vali Özçimen’in konuşmasından sonra Emekli İmam Lütfü Karataş tarafından yapılan duadan sonra açılış kurdelesi kesilerek BUEV Yapı Market hizmete açıldı. Müessese tarafından gelen konuklara Termal Otel’in personelince hazırlanan sucuk ekmek, ayran ve pasta ikramı yapıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124