Arzu Aydın: "Dik duruşlu, asil kadınlarımıza inanıyor ve güveniyoruz"

AK Parti Bolu Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın, 7 Haziran'da gerçekleşecek 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesi bir değerlendirmelerde bulundu. Pazar günü yapılacak tarihi seçimler öncesi Aydın, "Sağduyulu, fedakar ve en önemlisi; dik duruşlu, asil kadınlarımıza inanıyor ve güveniyoruz" dedi.

Arzu Aydın:

Türkiye'nin koalisyon dönemlerinde büyük kayıplar yaşadığını belirten başarılı kadın siyasetçi Aydın, 7'den 70'e tüm Bolu halkına çağrıda bulunarak, "Halkımız oyunu kullanırken bir kez daha düşünmeli, bir tek oyun bile nelere mal olabileceğini iyi hesap etmesi gerekmektedir" diye konuştu.

7 Haziranda gerçekleşecek seçimler dolayısıyla değerlendirmelerde bulunan AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın, kadın kolları tarafından il genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi ve seçimle ilgili bir takım değerlendirmelerde bulundu. Ayrıca, başta Bolulu kadınlar olmak üzere tüm halka önemli mesajlar verdi.  

"BUGÜN İTİBARİYLE EKİPLERİMİZ TÜM HANELERE ULAŞMIŞ DURUMDADIR"

Başarılı kadın siyasetçi Arzu Aydın, ilk olarak gerçekleşen saha çalışmaları hakkında konuştu. Aydın, adayların ilanından hemen sonra Seçim Koordinasyon Merkezi'nce hazırlanan program dahilinde vakit kaybetmeden saha çalışmalarına başladıklarını belirterek, "Zaten çok şükür bizim saha çalışması ile ilgili bir sıkıntımız olmaz. Zira partiye kapanan elitist bir zihniyete sahip olmadığımız ve 4 ay süren yoğun bir yerel seçim çalışmasını durmaksızın gerçekleştirdiğimiz için daha terimiz soğumamıştı ve bu nedenle hızla hareket ettik. Bu sebeple bugün itibariyle ekiplerimiz Bolu’daki tüm hanelere ulaşmış durumdadır. Elbet eksiğimiz vardır, ancak hiçbir yeri ihmal etmemeye gayret ettik. Bu çalışmalar esnasında elbette önemli olan koordinasyon ve ekiplerin moral motivasyonudur. Biz Ak Parti Kadın Kolları olarak ki; bunun için de yalnız merkez değil fedakarca, yılmadan çalışan tüm ilçe kadın kolları teşkilatlarımız da vardır, bu iki unsurun gerçekleşmesinde asli unsur olan öncelikle Sayın İl Başkanımıza ve SKM Başkanımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

TEŞKİLATLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Kadın kolları teşkilatları olarak, il ve ilçe şehir merkezleri ile köylerde gerçekleşen çalışmalarda asla disiplinden taviz vermediklerini söyleyen Arzu Aydın, süreçte teşkilat mantığından asla uzaklaşmadıklarını belirtti.  Aydın, zorlu seçim maratonunda tüm teşkilatların uyum içerisinde hareket ettiğini belirterek, "Biz bu vesileyle Gençlik Kolları Başkanımıza, Merkez İlçe Başkanımıza, yönetimlerine de bu uyum ve beraberlik için de teşekkür ediyoruz. Ancak, elbette asıl itici güç olan 8 Haziran'da Ak Partili üç vekil olarak Meclise göndereceğimize şüphesiz ve gönülden  inandığımız  milletvekili adaylarımıza bu süreç boyunca teşkilatlarımızla birlikte bir aile ruhu içinde çalıştıkları için de müteşekkiriz" diye konuştu. 

"ASIL TEŞEKKÜRÜMÜZ DEĞERLİ BOLU HALKINADIR"

Aydın, ayrıca halkı da unutmayarak sahada yürütülen çalışmalarda kendilerine gösterilen ilgi ve misafirperverlikten dolayı Bolululara teşekkür etti. Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın, "Asıl teşekkürümüz değerli Bolu Halkınadır. Bizler hep sevgi ile karşılandık, misafirperverlik ile ağırlandık. Bu nedenle hoşgörülü ve mertlikleri destan olan Köroğlu Diyarı'nın sahiplerine teşekkürümüz gönüldendir... Ayrıca, 19 Mayıs'ta Bolu siyaset tarihinde eşine rastlanmayacak bir coşku ile Belediye Meydanını dolduran binlerce kadınımıza da teşekkürü bir borç biliriz" dedi.

"ANALAR, ŞER İTTİFAKLARINA KARŞI SANDIK BAŞINA GİDECEKLER..."

Açıklamalarının devamında kadınların toplumun asli unsuru olduğunu belirten Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın, şunları söyledi:"Biz tüm seçimlerde daha doğrusu hayatın tüm aşamalarında kadının belirleyici, asli unsur olduğuna inananlardanız. Kadınlarımızın her ne kadar ‘ben bilmem’ dese de sandık başında anne sağduyusu ve bilinci ile hareket edeceğine inanıyoruz. Çünkü o analar, evlatlarının huzur ve refah içinde yaşacağı bir Türkiye için oy verecekler. O analar, darbelere, muhtıralara, paralele ve şer ittifaklarına karşı sandık başına gidecekler... Ve inanıyoruz ki; yine, yeniden AK Parti diyecekler..."

"HALKIMIZ VERECEĞİ OYUN NELERE MAL OLABİLECEĞİNİ HESAP ETMELİDİR"

Biz özellikle bir konunun altını çiziyoruz; bugün Ak Parti dışında başka bir partinin tek başına iktidar olma durumu yoktur. Diğer partiler olsa olsa koalisyon ortağı olabilirler. Koalisyon dönemlerinde Türkiye'nin nerelere gittiğini de halkımız çok iyi bilmektedir. O nedenle halkımız oyunu kullanırken bir kez daha düşünmeli, bir tek oyun bile nelere mal olabileceğini iyi hesap etmesi gerekmektedir.

"ASİL KADINLARA İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ"

Biz anneler, değil iki maaş, beş maaş ikramiye versinler, isterlerse asgari ücreti beş katına çıkartsınlar ki; bunlarda hayalidir! Eğer o para benim askere gönderdiğim evladımın salimen dönmesi ile onunla beraber harcayabileceksem kıymetlidir, yoksa bir anneye dünyaları verin evlat yanında kıymeti yoktur. Biz şehit cenazesi olmayan, üniversitelerinde anarşi ve şiddet yaşanmayan, evlatlarımızı istediği okulda ve istediği şekilde okuyabileceği özgürlüğün diğerini kınamak ve küçük görmek olarak algılanmadığı ortamın devamını istiyoruz. Ve bu konuda elbette sağduyulu, fedakar ve en önemlisi; dik duruşlu, asil kadınlarımıza inanıyor ve güveniyoruz." HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128