Asfaltlama harekâtı devam ediyor

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Bahçelievler ve Borazanlar mahallesinde başlattığı yol genişletme çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.   Kış aylarına girdiğimiz...

Asfaltlama harekâtı devam ediyor

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Bahçelievler ve Borazanlar mahallesinde başlattığı yol genişletme çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

 

Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde yarım kalan çalışmalarını 2012 sonuna kadar tamamlamayı planlayan belediye ekipleri bu kapsamda Borazanlar ve Bahçelievler’de başlattığı yol açma ve genişletme çalışmalarını hava şartları el verdiği müddetçe aralıksız bir şekilde sürdüreceklerini belirttiler.

 

Gerede de asfaltlama çalışmalarının ilk etabı tamamlandı

Gerede Belediyesince Kasım ayı içersinde başlatılan sıcak asfalt ve tretuar çalışmalarının 1. Etabının tamamlandığı açıklandı. Konuyla ilgili olarak bilgi veren Gerede belediye başkanı Ömer Baygın “Çok kısa sürede eski asfaltın kazılması üzerine sıcak asfaltın atılması ile çalışmalar tamamlandı ve ana caddelerimiz ile ara caddeler çukurlardan ve çamurdan kurtuldu. Kar yağışının başladığı şu günlerde caddelerimiz pırıl pırıl. Araç ve yaya trafiği ise oldukça rahatlamış durumda. Hemşehrilerimiz bu hızlı ve kaliteli çalışmalardan çok memnun. Atatürk Bulvarı alt ve üst yol, Seviller Mahallesi; Cumhuriyet Caddesi, Sakarya Caddesi, Hafız Esat Gerede Caddesi ve Yarbay İbrahim Sokak, Demirciler Mahallesi; Hacı Emin Efendi Caddesi ve Terminal Düğün Salonunun önünde bulunan alan tek kat, Turgut Özal Caddesi ise iki kat olarak asfaltlandı. Tüm bu asfaltlama çalışmalarının neticesinde 9075 ton sıcak asfalt kullanıldı. İlkbaharla birlikte bahsi geçen cadde ve sokaklarımızda kaldırım ve sıcak asfaltlama çalışmaları devam edecek” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124