“Asıl film belediye başkanlığı döneminde başlayacak”

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, "Milletvekilliği süreci fragmandı, asıl film belediye başkanlığı döneminde başlayacak. Türkiye'nin en başarılı belediye başkanlarından biri olmak istiyorum" dedi.

“Asıl film belediye başkanlığı döneminde başlayacak”

Haber: Gönül Olutürk

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Tanju Özcan, taksici ve şoförler ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen programda taksicilerin sıkıntılarını dinleyen Özcan, seçimden sonra hayata geçireceği projeler hakkında da bilgiler verdi. Yaklaşık 8 yıllık milletvekilliği sürecinde Bolu'nun tüm sorunlarını meclis kürsüsüne taşıdığını ifade eden Özcan "Milletvekilliği süreci fragmandı, asıl film belediye başkanlığı döneminde başlayacak. Türkiye'nin en başarılı belediye başkanlarından biri olmak istiyorum. Bunu da başaracağımı düşünüyorum. Başaracağıma inanmasam, Bolu'yu güzelleştireceğime inanmasam, esnafın hayatını kolaylaştıracağıma inanmasam emin olun milletvekilliğini bırakıp belediye başkanı olmak istemezdim" dedi.

"DAYATMA DÖNEMİ SONA ERİYOR"

Geride kalan 15 yıllık süreçte esnafın zarar gördüğünü belirten Özcan konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "15 yıllık dönemde esnafımızın tamamı zarar gördü, mutlu olmadı. Hep dayatma ile karşılaştı. Sağlıklı bir şekilde sizinle istişare yapılmadı. İşte biz bu dönemi sonlandırıyoruz. Benim en büyük vaatlerimden bir tanesi istişare dönemini başlatacağız. Kiminle ilgili bir karar alınacaksa dayatma yapılmadan, istişare yapılarak karar alınacak. Bütün sivil toplum örgütleri ile esnaf odalarıyla, kurumlarla sürekli istişare içerisinde olacağız."

Erdal Tanrıverdi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf keskin
Yusuf keskin - 1 yıl Önce

Sanki ;
İzmir'i yakıp yıkan,Yunanlılar değilde Suriyeliler.
Bunlar Yunan'a sarılır, Suriyeliyi, Katarlıyı, Arabı linç eder.
İzmir'de kimi denize döktük, anlamış değilim.

Elin Amerikalısı, Amerikadaki yatırımlarını durdurup, Türkiye'ye yatırım yapmaya başladı diye Arap iş adamını TERÖRİST ilan ediyor, hayatını karartıyor. Bizdeki dünyadan habersiz gerizekalılar ise Türkiye'ye yatırım yapanın hayatını karartmaya kalkıyorlar..

SIRADAKİ HABER

banner128