ASKON’dan Ankara çıkartması

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği(ASKON) Bolu Şubesi Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu.

ASKON’dan Ankara çıkartması

ASKON Bolu Şube Başkanı Ercan Eren, Kadir Evci, Hasan Yılmaz,İsmail Yerlikaya, Murat Demirel,  Mustafa Bayram, Bülent Soysal, Yüşa Sönmezel, Koray Günay, Rahime Bayramoğlu ve Rahime Kayacan’dan oluşan heyet, Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin’i, Bolu AK Parti Milletvekilleri Ali Ercoşkun ile Fehmi Küpçü’yü ziyaret etti. ASKON üyeleri Ankara’da Hakim ve Savcılar Yüksek Kurulu(HSYK) Üyesi Ayşen Demirel’i de makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

KARACASU TERMAL PROJESİ İÇİN KATKISI BÜYÜK

ASKON Bolu Şubesi Ankara’da ilk olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun’u ve Fehmi Küpçü’yü ziyaret etti. Ercoşkun’a yapılan ziyarette Başkan Eren, Karacasu Termal Projesi’nin hayata geçirilmesindeki katkıları nedeniyle Ercoşkun’a teşekkür ederek, “Son dönemde hayata geçirilen Bolu Karacasu Termal Projesi’nde Vekilimizin emeği çok büyük. Bolu turizmi için çok önemli olan bu projeye katkıları nedeniyle Sayın Vekilimize teşekkür ediyoruz. Bolu için üretilen her projede Vekillerimizin yanındayız. Ayrıca Bolulu iş adamları olarak Bolu’nun geleceği için oluşturacağımız projelerde de kendilerinden bizim yanımızda olmalarını istiyoruz” dedi. Ercoşkun’da ASKON üyelerine Bolu’ya yeni projeler kazandırmak için çalışmaya devam ettiklerini, iş dünyasının Bolu yararına ürettiği her projenin yanında olacağını vurguladı.

KÜPÇÜ’DEN DESTEK SÖZÜ

AK Parti Milletvekili Fehmi Küpçü’ye yapılan ziyarette Başkan Eren, Küpçü’nün deri sanayiinde yapılan yatırımlarda aktif rol oynadığına dikkat çekerek, “ Bolu milletvekillerimiz Bolu ekonomisi için, Bolu’ya yeni yatımlar için çok çaba harcıyor. Sayın Küpçü deri sanayinin gelişmesi için çok çalıştı. Yürekten teşekkür ediyoruz. Bolu’yu birlikte büyüteceğiz, güçlendireceğiz” şeklinde konuştu. Ak Parti Milletvekili Küpçü’de ASKON’un çok önemli bir iş örgütü olduğunu vurgulayarak, Bolu’da yapacakları çalışmalarda destek sözü verdi.  “ASKON üyeleri çok güzel işlere imza atıyor” diyen Küpçü,  “Bolu’da da ASKON üyeleri ile önemli projeler üretebileceğimize inanıyoruz. Ülkeye ve Bolu’ya katma değer sağlayacak her projeye destek olmaya hazırım” ifadelerini kullandı.

 

HSYK ÜYESİ AYSEL DEMİREL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ASKON Bolu Şubesi Ankara’da, Şube’nin Kurumsal İlişkiler Başkanı olan Murat Demirel’in kardeşi HSYK Üyesi Aysel Demirel’i de makamında ziyaret ederek, yeni görevi nedeniyle kutladı. “Ziyarette Fethullah Gülen Örgütü hakkında yapılan düzenlemelerle ilgili de bilgi aldık” diyen Eren, “Sayın Demirel aynı zamanda Cumhuriyet tarihinin ilk tesettürlü HSYK üyesi. Çok önemli bir makama geldi. Ülkeye çok büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

BOLU’YA KAZANDIRDIKLARI İÇİN FATİH METİN’E TEŞEKKÜR

Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin’i de makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ileten ASKON Bolu Şubesi, Metin’e özellikle Bolu’ya kazandırdığı Gümrük Müdürlüğü için teşekkür etti. Eren ziyarette yaptığı konuşmada, “Sayın Bakanımız çok önemli görevlerde bulundu. Şimdi de Ekonomi Bakanlığı’nda. Hem ülkeye hem Bolu’ya katkıları çok büyük. Biz Bolu’ya ve ülkeye daha büyük hizmetler vereceğine inanıyoruz. ASKON projelerinde de yanımızda görmek istiyoruz” sözleriyle Bakan Yardımcısı Metin’den destek istedi. Bakan Yardımcısı Fatih Metin’de ASKON heyetinin kendisini ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, şunları kaydetti “ASKON çok önemli bir kuruluş. Ülke ekonomisine üretilen katkılar nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum. Türkiye için, Bolu için hep birlikte ‘ilk günkü aşkla’ çalışmaya devam. Bolu için ve Türkiye için daha yapacak çok şeyimiz var. Bolu’da yaptığınız çalışmalarda yanınızdayım” HABER MERKEZİ


 

Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2016, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128