ATAMIZI ANMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ…

Gençlik haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramında Atamızı anmanın gururunu dün bir kez daha yaşadık. Atatürk anıtında dün sabah yapılan anma törenlerine Bolu Valisi Aydın Baruş ile Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, işleri nedeniyle katılmadılar.

 ATAMIZI ANMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ…

Haber: KASIM ŞAHİN

Atamızı ve Gençlik Spor Bayramını dün bir kez daha kutlamanın onurunu ve gururunu yaşadık. Atatürk Anıtı önünde yapılan törenlere Bolu Vali Yardımcısı Ömer Eru, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, askeri erkan, Ak Parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, siyasi partilerin milletvekili adayları, il başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu, İstiklal marşının söylenmesiyle birlikte bayrak ve flamaların göndere çekilmesinin ardından Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yahya Şahan’ın günün anlam ve önemine dair bir konuşma yaptı. Tören sonrası konuklar Kent Meydanında yapılan halk oyunları gösterilerini seyrettikten sonra el sanatları ve fotoğraf sergisini, GHSİM tanıtım stantlarını gezdiler.


Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2015, 20:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
tarık çiçek
tarık çiçek - 5 yıl Önce

bu törene katılan akp lilerin atatürk ile ilgili bir duyguları olduğunu zannetmiyorum. hepsinin aklı akşamki mitingdeydi çünkü.

herhangi biri
herhangi biri - 5 yıl Önce

ne hikmetse milli bayramlarda mülki erkan'in ya işi çıkar yada hastalanırlar.bilmezlerki atam olmasa değil işleri kendileri olmayacaktı..

SIRADAKİ HABER

banner128