Atatürk büstü olayına Savcılık soruşturma başlattı

Bolu’nun Seben İlçesine bağlı Değirmenkaya köyünde bulunan ve bir süredir atıl durumda bulunan ilkokulun önünde bulunan Atatürk büstü yerinden sökülerek okulun bahçesine atılması ve haberimiz ihbar kabul etmesi üzerine Seben Kaymakamlığı Bolu Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. Savcılık da konu hakkında soruşturma başlattı.

Atatürk büstü olayına Savcılık soruşturma başlattı
ÖZEL HABER: KASIM ŞAHİN – FARUK ÇİDEM

Bolu’nun Seben ilçesine bağlı Değirmenkaya köyünde büyük bir rezalet yaşandı. Bolu Olay Gazetesi olarak atıl durumda bulunan Atatürk büstünün yerinden sökülüp atılması ve üzerinde ateş yakılması olayını haberleştirerek bu çirkin olayı kamuoyuna duyurmuştuk. Haberimiz üzerine hemen harekete geçen Seben Kaymakamlığı Bolu Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu ve Bolu Olay Gazetesin’de çıkan haberimizi de ihbar göstererek savcılığa iletti.

Haberimizin Bolu’da büyük ses getirmesinin ardından Bolu Cumhuriyet Savcılığı bu çirkin olayı gerçekleştiren kişi veya kişilerin bir an önce bulunması ve adaletin önüne çıkartılması için hemen harekete geçerek geniş çaplı soruşturma başlattığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2016, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128