ATEŞ’ten 23 Nisan Mesajı

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Ateş, mesajında şu ifadelere yer verdi.

ATEŞ’ten 23 Nisan Mesajı
HABER:Aysun Beykoz

“Ulusal egemenliğimizin en yüksek ve kutsal makamı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin kuruluşunun 98. yıldönümünü büyük bir gurur ve sevinç ile karşılıyoruz. Millet olarak verdiğimiz bağımsızlık ve kurtuluş mücadelemizin en zorlu dönemlerinde dahi kapıları her zaman açık tutulan Türkiye Büyük Millet Meclisimiz, bağımsızlık mücadelemizin zaferlerle taçlandırılmasında en büyük güç ve dayanak olmuştur.

İstiklal mücadelemizi sevk ve idare eden Meclisimiz, milli irade dışında hiçbir iradenin kabul edilemeyeceğini tüm dünyaya göstermiş, kendisine benzer mücadele içinde olan milletlere örnek olmuştur. Bugün de demokrasimizin ve geleceğimizin en büyük teminatlarından birisi durumundadır.

Bizler de Bolu iş dünyası olarak, büyük Cumhuriyetimizin önündeki hedeflere ulaşmasında kendi üzerimize düşen görev ve sorumlulukları, dün olduğu gibi bugün de eksiksiz yerine getirme gayreti içinde olacağız.

Bu düşüncelerle, Atatürk’ün bu güzide günü armağan ve emanet ettiği, ulusal egemenliğimizin mirasçıları ve yarınlarımızın sahibi çocuklarımızın, halkımızın ve aziz milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor; başta Cumhuriyetimizin kurucusu ve TBMM’nin ilk başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ulusal egemenliğimizin bütün kahramanlarını saygı ve minnetle yad ediyorum.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128