Atmacalar, Örümcek Adamı yakaladı

Bolu Asayiş Şubesi Cinayet, Gasp, Ahlak ve Aranan Şahıslar Bürosunun başarılı deneyimli Atmacaları, araç sahiplerinin başına bela olan ve 9 aracın 20 lastiğini bıçakla kesen boynuna yaptırdığı örümcek dövmesiyle kendisine örümcek adam lakabanı veren E.C.yi yakalayarak adli makamlara teslim etti. Zanlı savcılıkta kestiği bütün lastiklerin parasını ödeme sözü verince serbest bırakıldı.

Atmacalar, Örümcek Adamı yakaladı
Haber: Kasım ŞAHİN

 

Bolu’da daha önce görmeye alışık olamadığımız bir olay yaşandı. Edinilen bilgiye göre 27 Ekim’de, Bolu’nun Köroğlu mahallesinde oturan 20 yaşındaki E.C., ailesi ve kız arkadaşı ile sorunlar yaşayınca akla hayale gelmeyecek bir şekilde stres atmaya çalıştı, Boynuna yaptırdığı örümcek dövmesiyle kendisine örümcek adam labakabını takan E.C. 27 Ekim tarihinde aşırı derecede alkol aldıktan sonra, kendi oturduğu mahalle ile Derman, Gerede Caddesi üzerindeki 14 BB 002, 14 EL 117, 14 EG 158, 14 EM 384, 14 ET 513, 14 EG 258, 14 AY 052, 44 NC 825 ve 67 EZ 735 plakalı araçların lastiklerini bıçaklayarak patlattı. Toplamda 9 araca 8 Bin TL tutarında zarar veren Örümcek Adam E.C., mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine Asayiş Şubesinin Atmaca ekipleri hemen harekete geçerek 3 gün süren derin bir araştırma içersine girerek zanlıyı yakalayıp göz altına alındı.

Asayiş Şubesi’nin deneyimli ve başarılı ekiplerinden olan Atmacalar, Örümcek adam E.C.’nin ifadesinin alınmasının ardından adliyeye sevk ettiler. Savcılığa çıkan E.C., burada bıçakla lastikleri kesip patlattığından dolayı üzgün olduğunu, kız arkadaşından ayrılmasından dolayı ve ailesiyle de sorunlarının bulunduğunu, patlattığı lastiklerin bedellerini ödemeye söz verdiğini belirtmesinin ardından serbest bırakıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2014, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER