AVM savaş alanına döndü.

Bolu'da bir alışveriş merkezinde iki grup arasında çıkan kavgada masa ve sandalyeler havada uçtu. Savaş alanına dönen AVM'deki kavga güvenlik kameralarına yansıdı.

AVM savaş alanına döndü.


Haber: S. Özge Yücel

Olay, D-100 Karayolu Paşaköy mevkiinde bulunan bir AVM’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, alışveriş merkezinde bulunan alkollü bir mekânda müşteriler ile işyeri sahibi arasında tartışma yaşandı. Yaşanan tartışmanın ardından AVM'den ayrılan müşteriler daha kalabalık şekilde geri geldi. Polis ekiplerinin de bulunduğu alanda işyeri sahibi ile bir süre konuşan grup, daha sonra tekme ve yumruklarla şahsa saldırdı. Alışveriş merkezinde bulunan sandalye ve masalarla birbirlerini darp eden grubu polis ekipleri güçlükle ayırdı.

Savaş alanına dönen alışveriş merkezindeki kavga anları saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde alışveriş merkezine kalabalık şekilde gelen grubun masada oturan işyeri sahibi ile bir süre konuştuktan sonra tekme ve yumruklarla saldırdığı ve polis ekiplerinin olaya müdahale ettiği anlar yer aldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SSA
SSA - 2 ay Önce

VERİN BAKALIM RUHSATLARI BU MEKANLARA. ÇOLUK ÇOCUKLA GİDECEK BİYER BIRAKMAYIN.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124