Avrupalı öğretmenler Gerede’yi çok sevdi

Avrupa Birliği'ne (AB)'ne bağlı ülkelerden gelen öğretmenler, ''Açık Alanda Öğrenerek Çevremizi Koruyalım'' konulu AB Projesi kapsamında Gerede’yi ziyaret etti.       Fransa, Almanya,...

Avrupalı öğretmenler Gerede’yi çok sevdi

Avrupa Birliği'ne (AB)'ne bağlı ülkelerden gelen öğretmenler, ''Açık Alanda Öğrenerek Çevremizi Koruyalım'' konulu AB Projesi kapsamında Gerede’yi ziyaret etti. 

     Fransa, Almanya, Galler, Hırvatistan, İspanya ve İsveç'ten gelen 15 öğretmen, çevreyi koruma için AB Projesi kapsamında Gerede'ye gelerek, Anadolu Öğretmen Lisesi'nin ev sahipliğinde bir dizi incelemelerde bulundular. Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Camcı ve birçok sivil toplum örgütü temsilcilerinin yanı sıra birçok kişinin katıldığı programda, davetliler ile yabancı konuklar tanışıp kaynaşma imkânı buldu. Cuma günü gerçekleştirilecek kapanış oturumunun ardından ülkelerine dönecek olan öğretmenler, Türkiye ve Gerede'yi çok beğendiklerini belirterek, Gerede Anadolu Öğretmen Lisesi ailesine ve Müdür Abdurrahman Uslu'ya misafirperverlikleri için teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128