Ayakta alkışlanacak proje…

Bolu 50. Yıl İzzet Baysal Ortaokulunun 12 Türkçe Zümre öğretmeni tarafından verilen ödev proje gerçekten ayakta alkışlanacak bir uygulama. 12 Türkçe öğretmeni tarafından öğrencilere verilen kitap okuma ve kitap sevme konusundaki ödevlerini başarıyla yerine getiren 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencileri okul kütüphanesine yüzlerce kitap kazındırdılar. Öğrenciler tarafından ödev karşılığı toplanan kitaplar Türkçe öğretmenlerine, kütüphaneye konulmak üzere teslim edilirken birbirinden çok değerli kitaplar masaların üzerlerine sığmadı.

 Ayakta alkışlanacak proje…

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu 50. Yıl İzzet Baysal Ortaokulu’nun 12 Türkçe Zümre Öğretmeni tarafından verilen anket ödev amacına ulaştı ve bu sayede okulun kütüphanesine yüzlerce kitap kampanyaya katılan vatandaşlar tarafından bağışlanmış oldu.

TUĞÇE’YE BİR DESTEK DE OKUL MÜDÜRÜNDEN

5/C sınıfı öğrencisi Tuğçe Çakırca, Türkçe Öğretmeni Mehmet Gedik tarafından verilen anket ödevini diğer arkadaşları gibi tam anlamıyla yerine getirmesinin ardından Bolu 50. Yıl İzzet Baysal Ortaokulu Müdürü Tamer Özkan’da destek vererek okulun kütüphanesine bağışlanmak üzere iki adet kitabı imzalayarak küçük Tuğçe’ye teslim etti.

HER VELİDEN BİR KİTAP KAMPANYASI

50. Yıl İzzet Baysal Ortaokulu Müdürü Tamer Özkan, 12 Türkçe Zümre Öğretmeni tarafından verilen anket ödevin çok anlamlı olduğunu vurgulayarak, “Öğretmenlerimizin vermiş olduğu ödevi öğrencilerimiz tam anlamıyla yerine getirdi ve okulumuzun kütüphanesine yüzlerce kitap bağışlandı. Öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve kitap bağışında bulunan herkese sonsuz teşekkür ederim. ‘Okullar Hayat Bulsun” projesi kapsamında önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında her velimizden bir kitap bağışı kampanyası yapmayı düşünüyoruz. Bu sayede okulumuzun kütüphanesi daha da zenginleşecektir ve velilerimizde okulumuza kalıcı bir eser bırakmış olacaklar. Yine bu proje kapsamında velilerimize okulumuzda açmış olacağız. Tatil günlerinde velilerimiz okulumuza gelip, spor alanlarından tutun bilgisayar odalarına kadar tüm imkanlardan yararlanabilecekler” diye konuştu. 


Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2015, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128