Aydın; “Bu terörü bir an önce durdurun”

MHP Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın, Ankara Kızılay’da patlayan bomba nedeniyle onlarca vatandaşın hayatını kaybetmesi ve yine onlarca vatandaşımızın yaralanmasının ardından yzılı bir açıklama yaparak, “Bu terörü bir an önce durdurun” diyerek hükümete yüklendi.

Aydın; “Bu terörü bir an önce durdurun”
Haber: Kasım ŞAHİN
Aydın, açıklamasını şöyle sürdürdü; Öncelikle Ankara Meydana gelen terör olayı sonucu ölen vatandaşlarımızı Allah’ tan rahmet yakınlarına başsağlığı yaralı olan vatandaşlarımıza Allah’ tan acil şifalar diliyorum. Şu an devletimizi yöneten AKP hükümetini sesleniyorum.Yaklaşık 13 yıldır iktidardasınız. İktidar döneminizde defalarca terör tanımı yaptınız. Önce Ergenekon terör örgütü uydurdunuz.  PKK terörü ile mücadele eden suçsuz günahsız askerleri  uydurma delil (!) lerle  içeri attınız. Sonra hata yaptık dediniz. Devleti milyonlarca tazminat ödettiniz.
Sonra Balyoz dediniz suçsuz günahsız devlet görevlilerini,sivil toplum kuruluşu üyelerini ve basın görevlilerini içeri attınız  ama yine hata yaptık dediniz . Sonra ne istedinizse verdik  dediğiniz kuzu sarması olduğunuz cemaat üyelerini terörist ilan ettiniz bizi kandırdılar bunlar terörist dediniz. 1984 yılından beri polisimizi, askerimizi, çoluk çocuk demeden sivil vatandaşlarımızı öldüren PKK terör örgütü ile masaya oturdunuz. Oslo’ da anlaştınız, İmralı canisi ile anlaştınız. Dolmabahçe’ de bunu kutladınız. Şimdi yine bizi kandırdılar diyorsunuz. PKK ile masaya oturulmayacağını defalarca söylememize rağmen dinlemediniz. Hamile eşinin gözü önünde ölen askerimizi, çarşı iznine çıkıp bankamatikten para çekerken vurulan askerimizi görmezden geldiniz. Cenazelerinde protokol sırası için birbirinizi ezdiniz, utanmadınız.

AKP hükümetine sesleniyorum. Vicdanınız varsa samimi iseniz bu terörü durdurun. Bir an önce;

1- PKK ve KCK, PYD adı ne olursa olsun . Tüm basın yayın organları kapatılsın.
2-  PKK ve KCK, PYD, Barzani, Talabani gibi zevatlara ve yukarda saydığım örgütlere ait ne kadar şirket varsa, yarın derhal el konsun ve ticari faaliyetleri derhal durdurulsun.
3- Kuzey Irak'a verdiğimiz her türlü destek, elektrik, su, yiyecek içecek gibi her türlü mal ve hizmet derhal durdurulsun. Kandil'e giden her türlü lojistik kesilsin.
4- PKK ve PYD nin üst kademe yöneticilerine yönelik özel operasyonlara derhal başlansın, PKK komuta kademesindeki beş, on kişinin imhası sağlanmalı ya yakalanıp zindana atılması ya da leşlerinin sergilenmesi sağlanmalı.
5- Türkiye terörle yaşamasını alışmalıdır diyen  Abdulkadir Selvi’ leri içinizde barındırmayın.
Sayın AKP hükümeti, sayın devlet büyükleri siz terörü bitirmek için bunları yapın. Terörü Yüce Türk Milleti lanetleyecektir.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2016, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124