Aydın; “Milletvekili seçtiren İl Başkanı olmak istiyorum“

MHP Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın, 8 Şubat 2015 tarihinde gerçekleştirecekleri İl Başkanlığı kongresinde İl Başkanlığına tekrar aday olduğunu İl binasında düzenlediği basın toplantısında açıkladı. Aydın Milletvekili olmayacağını da açıklayarak; " Bolu' da Milletvekili seçtiren bir İl Başkanı olmak istiyorum" dedi.

Aydın; “Milletvekili seçtiren İl Başkanı olmak istiyorum“

 Haber: Semih BAYKAL
8 Şubat tarihinde gerçekleştirecekleri İl Başkanlığı kongresinde İl Başkanlığına tekrar aday olduğunu açıklayan Aydın şunları ifade etti; " Ben ortaokul çağlarımdan beri Ülkücü Hareket davasına gönül vermiş ülkü ocaklarında büyümüş birisiyim. Ben bu hareketin beşiğinde doğdum eşiğinde ölmeye hazır ülkücü neferim.1999 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra Turgutlu Belediyesi ve Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde Harita mühendisi olarak çalıştım.2010 yılında çalıştığım kurumda istifa ederek özel sektöre atıldım. Aktif siyaset hayatımı, siyasi arenada ülkücü hareket in tek temsilcisi olan Milliyetçi Hareket Partisin de başladım. Önce il yönetiminde daha sonra Genel Başkanım Dr. Devlet Bahçeli'nin emri ve büyüklerimin teveccühü ile il başkanı olarak atandım. Halen İl başkanlığı görevimi sürdürmekteyim.Görev yaptığım süre içinde büyüklerimden aldığım bayrağı yere düşürmedim. MHP İl Başkanlığı görevinde bulunduğum süre içinde görevimi en iyi şekilde yaptım ve yapamaya da devam edeceğim. Amacımız ülkücü hareketi daha ileri götürmek ve başarılı kılmaktır. Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet Bahçeli'nin dediği gibi '2015 yılı bizim yılımız olacak, Türk Milletinin fetret devrinin sonu olarak tarihe geçecektir" diye ifade etti.

 

"BOLU DA SEÇİM STRATEJİMİZ VE PLANLARIMIZ HAZIRDIR"

 

Genel seçimlere az bir süre kala Bolu'daki seçim stratejilerinin ve planlarının hazır olduğunu ve ayrıca Milletvekili adayı olmayacağını Bolu da Bolu'da milletvekili seçtiren bir il başkanı olmak istediğini belirten Aydın; " Gençliğimizi tecrübe ile birleştirerek, daima ben değil biz diyerek ortak akıl tesisi ederek çalışacak yönetim ilkelerimizi bu şekilde uygulayarak iktidara yürüyeceğiz. Kararlılığımız Türk Milletinin bekası için gece gündüz çalışmaktır. Şu an partimin çalışma programı, Bolu da seçim stratejimiz ve planlarımız hazırdır. Dört yıl sonraki yerel seçimlerde tüm ilçelerimizde ve Bolu merkezde başarılı olmak için stratejimiz, çalışma programlarımız hazırdır. Bolu da ülkücü hareket bünyesinde birliğin, bütünlüğün kardeşliğin iktidar olması için 08 Şubat 2015 tarihindeki İl Başkanlığı kongresinde tekrar il başkanı adaylığımı huzurunuzda açıklıyorum. Bolu'da milletvekili seçtiren bir il başkanı olmak istiyorum" diye belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2015, 16:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
sanayici
sanayici - 6 yıl Önce

daha önce boludan mhp veki̇l çikardi 99 seçi̇mi̇de vatandaşi uyandirsin bi̇ri̇

Muhtar
Muhtar - 6 yıl Önce

eski yüzlerin silinmesi lazım, yıllardır kemikleşmiş ve kendinden başkasını düşünmeyen insanların parti piyasasından çekilmesi ve gençlere yol verilmesi gerekir. adamlar hem seçim kaybettiriyorlar hem de akp'lilerle işbirliği yapıyorlar.

SIRADAKİ HABER

banner128