AYDIN saygı ve rahmetle andı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Aydın, Başbuğ Alparslan Türkeş’in ölümünün 19’uncu yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

AYDIN saygı ve rahmetle andı

Haber: Semih BAYKAL

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) nin kurucusu ve Türk Dünyasının bilge lideri Başbuğ Alparslan Türkeş’i 19 uncu ölüm yıldönümünde saygı, sevgi, minnet ve rahmetle andıklarını dile getiren Aydın, Onun ışığında ve yolunda ilerlemeye devam edeceklerini dile getirdi.

“ONUN YOLUNDAN AYRILMAYACAĞIZ”

 Aydın yaptığı açıklamada; “Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş, ömrünü vatanına ve milletine hizmete adamış, Türk milletinin geleceği adına tüm dünyada büyük hizmetler vermiş, yeri hiçbir zaman doldurulamayacak bir lider ve Türk büyüğüdür.  Büyük devlet, fikir ve dava adamı Başbuğumuzun Alparslan Türkeş`in, ülküsü ülkümüz, ufku ufkumuz olmaya devam etmektedir. Hedefleri doğrultusunda azim ve kararlılıkla yürümeye de devam edeceğiz. Bu ülkü ve fikirler Türk milliyetçilerinde var olduğu sürece, ülkemizin birlik, beraberlik ve dirliğini hiç kimse bozmaya cesaret edemeyecektir. Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey'i kaybetmenin vermiş olduğu acıyı yaşadığımız yeni bir 4 Nisan'a daha ulaşmanın üzüntüsü içerisinde, kutlu davamıza can vererek hayatlarını hiçe sayarak feda eden binlerce şehidimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad olsun” ifadelerine yer verdi.  

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2016, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124