Aydın’dan şok açıklama…

MHP Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın’dan AKP ve CHP’ye şok sözler. Aydın, Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nın gönderilmesi ilgili; “Bolu’ nun sayılan ve sevilen çalışkan valisi Ahmet Zahteroğulları, AKP’nin bedevi devlet anlayışı yüzünden ani bir kararla görevinden alındığını hepimiz biliyoruz. İlimizi Ankara’ da temsil eden AKP’nin iki milletvekiline ve Bolu’ da AKP temsilcisi il başkanına bu konuda basınımız aracılığı ile sormuştuk. Sayın valimiz niye görevden alındı diye. Bu konuda çeşitli iddialar ortaya atılmıştı” dedi.

 Aydın’dan şok açıklama…

Haber: Okay ÖZCAN

Aydın, şok açıklamasını şöyle sürdürdü; AKP’nin övünerek bahsettiği 14 milyon ödeneği acaba seçim yatırımı olarak kullanılmasını istemediği için mi alındı? Yoksa arazi mafyasının kurbanı mı oldu?

Sayın valimizi uğurlamaya giden yüzlerce Boluluyu hakaret eden , ib….  diyen AKP yöneticiliği yapmış bu saygısız kişi  hakkında hiçbir açıklama yapmadılar.Bolululara hakaret edilmesine göz yumdular.Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak savcılığa suç duyurusunda bulunduk.

CHP İl yönetimi de önce gürledi ama yağmadı. Acaba CHP yönetimi de korktuğu için mi bu konuyu kapattı. Yoksa Bolu halkını hakaret etmeyi sıradan bir konu olarak düşündüler.

Bugüne kadar AKP yöneticilerinden valimizin görevden alınması ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Acaba bilgileri dışında mı yapıldı?

Türkiye’ de hangi şehre gidersek gidelim o şehrin valisini, milletvekiline sormadan görevden alamazsınız. Çünkü valinin çalışıp çalışmadığını o ilin milletvekili bilmek zorunda çünkü bu valileri AKP atadı. BİZ BOLU HALKI, BOLU’ DAN HABERSİZ YAŞAYAN, GÖREV YAPAN MİLLETVEKİLİ İSTEMİYORUZ. MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ olarak  AKP yönetimi ve milletvekilleri açıklayana kadar bu konunun takipçisi olacaktır. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 18:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir BİLEN
Bir BİLEN - 6 yıl Önce

sn.başkan o kişiyi görevden milletvekillaeri aldırmadı. boluya 3 ayliğina gelmi̇şti̇ çok bi̇le kaldi. kime sahip çıktığına bir baksan iyi olur.

SIRADAKİ HABER

banner128