Aydın’dan yapılan saldırılara tepki…

MHP Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın, Bolu’da son günlerde MHP’ye yönelik saldırıların kendilerini yıldırmayacağını belirterek, şu açıklamada bulundu; Milliyetçi Hareket Partisi 7 Haziran’daki genel seçimlere tüm hızıyla hazırlanmakta ve 8 haziranda halkımızın desteğiyle iktidara mührünü vuracaktır. Bolu da Milliyetçi hareket partisi seçimlerden birinci parti olarak çıkacaktır. Çünkü bu ülke bedevi zihniyetine bir dönem daha katlanacak sabrı kalmamıştır.

Aydın’dan yapılan saldırılara tepki…
Mevcut iktidar son günlerde halk üzerinde baskısını artırmış artık açık açık tehdit eder olmuştur. Seçim boyunca biz gidersek haliniz kötü olur gibi yalanlarda halkı tehdit ettikleri gibi siyasi partilerin seçim çalışmalarını da saldırmaktadırlar.

Daha 15 gün önce seçim otobüsümüzün lastiklerini kestiler, üç gün önce milletvekili adayımız Kader Garipoğlu’ nun  arabasını saldırmışlar arabasını çizmişler bugünde başka bir seçim arabamızın camını patlatmışlardır. Bu saldırılar bizi yıldıramayacaktır. Emniyet Müdürlüğüne bilgi verilmiş olup gerekli incelemeler başlatılmıştır. Bu saldırıları lanetle kınıyoruz. 7 Haziran’da Milliyetçi Hareket Partisinin iktidarını önleyemeyeceklerdir.

Bedevi zihniyetli iktidarın oy hırsızlığından başka yapacağı bir şeyi kalmamıştır. Milliyetçi Hareket Partisi sandık görevlilerini gerekli eğitimi vermiştir. Oyların seçim kuruluna teslim edilene kadar sandık görevlileri  nöbetini  bırakmayacaktır. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2015, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128