Ayışığı Derneğinden Kahvaltı

Yeniçağa’a Ayışığı Derneği Pazar günü Ankara Bolulular Platformunu ağırlayarak mükemmel bir kahvaltı verdi. Kahvaltıya Kaymakam Kenan Erenoğlu, Gerede Kaymakamı Aslan Yurt, Belediye Başkanı Recayi Çağlar, Ankara Bolulular Platformu ve denek üyeleri katıldılar.

 Ayışığı Derneğinden Kahvaltı

Haber: Okay ÖZCAN

Yeniçağa Kültür Merkezinde saat 11.00 de başlayan kahvaltı sonrası, ilçede gezi yapıldı. Gezinin en önemli kısmı, Yeniçağa Gölü ve gölde yapılması planlanan projeler oldu. Kaymakam Kenan Erenoğlu’nun hazırlayıp sunduğu RAMSER (Uluslar arası Sulak Alanlar) projesi ilgiyle izlendi. Proje ve diğer konular hakkında bilgi alan platform üyeleri, Ankara’da yapılması gereken bütün yatırımlar, destekler ve yaptırımlar için hazır oldukları söylediler.

Ayrıca platform üyeleri, Kaymakamlık, Ayığı Deneği ve Platform olarak birlikte proje üretmek için, dernek tüzüğünün değişmesi gerektiğini ve değişiklikle AB yardım fonlarından da yardım alınabileceğini hatırlattılar. Kahvaltıya ABP Başkanı Uğur Salih Uçar, Eski Başkan Mehmet Bilgin beraberinde yaklaşık 50 kişiyle katıldı. Oldukça verimli geçen kahvaltı sonrası memnun olarak döndüler.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2014, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128