Bahçeli Bolu’da iftarını açtı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Akademililer Birliği tarafından Bolu'da düzenlenen iftara katıldı. Devlet Bahçeli'nin orucunu açtığı masadaki kırmızı ve beyaz karanfillerden yapılan Türk Bayrağı dikkat çekti.

Bahçeli Bolu’da iftarını açtı
 Akademililer Birliği tarafından Bolu'daki bir Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen iftar yemeğine katılmak için akşam saatlerinde  Bolu'ya gelen  Devlet Bahçeli,  İl Başkanı Mustafa Ramazan, Karacasu Belde Belediye Başkanı Celal Beydilli, Bolu Dağı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Daylan ve çok sayıda partili tarafından çiçeklerle karşılandı. Bolu Dağı A.Ş Yönetim Kurumlu Başkanı Adnan Daylan, Devlet Bahçeli'ye Boluspor forması hediye etti. Devlet Bahçeli daha sonra alışveriş merkezindeki bir gözlük mağazasına girdi. İşyeri sahibi tarafından Devlet Bahçeli'ye güneş gözlüğü hediye edildi. Programın düzenlendiği salona gelen Devlet Bahçeli yaklaşık 500 kişiyi selamladıktan sonra masasına oturdu. Devlet Bahçeli'nin masasında kırmızı ve beyaz karanfillerden yapılan Türk Bayrağı dikkat çekti. Orucunu açan Devlet Bahçeli çay içtikten sonra salondaki vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

"Basınla işim yok. Gönderin”

Devlet Bahçeli salondan ayrılarak bir lokantanın üst katındaki toplantı salonuna gitti. Salondaki basın mensuplarını gören Devlet Bahçeli, el hareketi ile "Basınla işim yok. Gönderin" talimatı verdi. Devlet Bahçeli'nin korumaları gazetecileri dışarıya çıkarttı. Partililerle konuşan Bahçeli daha sonra Bolu'dan ayrıldı.


Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2013, 22:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124