Bak sen şu hastane çalışanına

Bolu’da özel bir hastanede temizlik görevlisi olarak çalışan personel sehpa üzerinde duran cep telefonunu cebine atınca kameralara yakalandı. Cep telefonunun kaybolduğunu hastanede duyurmasına rağmen temizlik işçisi hiçbir şey olmamış gibi davranınca polis tarafından yakalanıp gözaltına alındı.

Bak sen şu hastane çalışanına

Haber: Kasım ŞAHİN

Cep telefonu hırsızlık olayı dün öğle saatlerinde özel bir hastanede yaşandı. İ.B. isimli genç bir vatandaş yakın akrabasını ziyaret etmek için hastaneye geldi. Ziyaret öncesi acil serviste oturarak zaman geçiren İ.B. cep telefonunu masada unutarak hasta odasına gitti. Bu sırada masa üzerinde telefonu gören H.Ö. isimli hastanenin temizlik görevlisi kimseye fark ettirmeden cep telefonunu cebine koyarak olay yerinden uzaklaştı.

Kısa bir süre sonra cep telefonunu unuttuğu masaya geri dönen İ.B., olay yerinde telefonunu bulamayınca servis görevlileri ve çalışanlara durumunu anlatarak yardım istedi. Hiçbir kimseden yanıt alamayan genç durumu polise bildirdi. Hastaneye gelen Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu’nun deneyimli ekipleri kamera kayıtlarını incelemeye aldığında temizlik görevlisi H.Ö’nün cep telefonunu cebine koyduğu tespit edildi. Yapılan kısa sorgulama ve arama sonrası cep telefonu H.Ö.’nün pantolonunun cebinde bulundu. Temizlik işçisi ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2016, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124