Bakan Eroğlu Esentepe Yağlı Güreş Festivali’ne Katılacak

Çevre ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Pazar günü Bolu’ya geliyor. İlk olarak Abant’a geçecek olan Bakan Eroğlu, tabiat parkında gerçekleştirilecek balık salım törenine katıldıktan sonra, 69’uncu tarihi Gerede Esentepe Yağlı Güreş Festivali’ne katılacak.

Bakan Eroğlu Esentepe Yağlı Güreş Festivali’ne Katılacak
 Bakan Eroğlu’nun Bolu’ya geleceğini ilk olarak Twitter hesabından Ak Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın duyurdu. İl Başkanı Sayın, Twitter hesabından, “Çevre ve Orman Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu Pazar günü Abant’ta olacaklar” şeklinde tweet atarak Bakan’ın Bolu’ya geleceğini müjdeledi.

Bakan’ın Bolu programı hakkında bilgiler almak üzere ulaştığımız AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, açıklamasında; “Çevre ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu 69. tarihi Gerede Esentepe Yağlı Güreş festivaline katılmak üzere Pazar günü ilimize teşrif edeceklerdir. Sayın Bakanımız, ilk olarak Abant Tabiat Parkı’nda gerçekleştirilecek olan balık salım törenine katılacak, ardından ise Gerede’ye geçerek 69. tarihi Gerede Esentepe Yağlı Güreş festivaline katılacaklardır.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2013, 20:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124