Bakan Taner YILDIZ YENİÇAĞA'da Sahur yaptı

İlk iftarı Zonguldak'ta kömür işçileriyle birlikte oruç açarak geçiren Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ramazan ayının 2'nici sahurunu ise Yeniçağa'da ilçe teşkilatları ile birlikte yaptı.

Bakan Taner YILDIZ YENİÇAĞA'da Sahur yaptı

Kabinenin gülen yüzü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Yeniçağa ilçe teşkilatlarına daha önce verdiği sözü tutarak dün gece sahur için Bolu'ya geldi. Kozlu'daki programının ardından gece 01.00'de eşi Selma Yıldız ile birlikte Yeniçağa'ya gelen Bakan Yıldız, on bir ayın sultanı Ramazan'ın 2'nci sahurunu Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar'ın evinde ilçe teşkilatları birlikte yaptı.

Çağlar'ın ilçe merkezinde bulunan evinde gerçekleşen sahur programında; AK Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, Milletvekili Ali Ercoşkun, Yeniçağa İlçe Başkanı Uğur Şahin, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nigar Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Aydemir, İl Genel Meclis Üyesi Erhan Çiftçi ile teşkilat üyeleri de yer aldı.

Yaklaşık üç saat boyunca burada kalan Bakan Yıldız, sahur öncesi partililerle birlikte sohbet etti. İlk olarak seçimleri değerlendiren Yıldız, AK Parti'nin girdiği dördüncü seçimden de birinci parti olarak çıktığını söyledi. Bakan Taner Yıldız, sandıktan çıkan sonuçların ülke ve millet açısından hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

7 Haziran seçimleri sonrası ülkede oluşan belirsizliğin en kısa sürede sona ereceğine inandığını belirten Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, ülkenin dört bir yanında 13 yıldır devam eden yatırımların aksamadan devam edeceğini vurguladı.

"Gün, birlik ve beraberlik günü" diyen Bakan Yıldız, teşkilatlara çağrıda bulunarak, AK Partinin kadrolarının bugüne kadar dimdik ayakta olduğunu; bundan sonra da ayakta olacağını söyledi.

Ayrıca AK Parti kadroları üzerinden Yeniçağa halkına da mesaj yollayan Bakan Yıldız, ilçe sakinlerinden yıllardır hayalini kurdukları doğalgaz konusunda gönüllerini ferah tutmalarını isteyerek, çalışmaların aksamadan devam edeceğini belirtti. Partililerle çekilen hatıra fotoğrafı ile geceyi tamamlayan Yıldız, daha sonra ilçeden ayrıldı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2015, 18:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muharrem İMAMOĞLU
Muharrem İMAMOĞLU - 5 yıl Önce

sayın bakanım ilçemize hoşgeldiniz.evinde misafir eden belediye başkanına teşakkür ederim. yeniçağamız iyidir ve doğalgaza layıktır. bekliyoruz. akıncılar köyünün ormanı yok onun da katılmasını idtiyoruz. selam ve hürmetlerimizle.yeniçağalı erzurum il müftü yardımcısı

SIRADAKİ HABER

banner128