Bakan Yardımcılarımız Ne Olacak?

Ak Parti 62. Hükümeti Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklandı. Kabinede çok önemli değişiklikler olmamasına rağmen, Bolu’yu ilgilendiren bir değişim ilk gün itibariyle gerçekleşmedi. Bolulu Bakan Yardımcılarını Fatih Metin ile Metin Yılmaz’ın durumlarının ne olacağı ise ilimizde merak konusu oldu.

 Bakan Yardımcılarımız Ne Olacak?

Haber: Kasım ŞAHİN

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağlayan Kılıç görevine devam ederken, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın yerine Nurettin Canikli getirildi. Eski Bakan Hayati Yazıcı’nın Bakan Yardımcılığını başarıyla yürüten Fatih Metin’in, başarılı çalışmaları sonrası görevde kalıp kalmayacağı merak konusu. . Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Metin Yılmaz’ın görevine devam edeceği konuşulurken, Fatih Metin’in de başarılı çalışmaları sonrası görevde kalacağı ihtimalinin yüksek olduğu dile getiriliyor.

Konu hakkında bilgi istediğimiz İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek açıklamasında, “Dinamik, genç bir kadro oluşturularak kurulan 62. Ak Parti Hükümetimize başarılar diliyorum. Yeni hükümetimizin çok büyük başarılara imza atacağına inancım tamdır. Bakan yardımcısı olarak gece gündüz çalışan arkadaşlarımız Sayın Fatih Metin ve Sayın Metin Yılmaz’ın görevlerine devam edeceklerine kuşkum yok. Bakan yardımcılığı yaptıkları zaman birimi içinde gösterdikleri inanılmaz azim ile bunu hak ettikleri ortadadır. Buna karşılık biz her iki bakan yardımcısı arkadaşımızın sonuna kadar arkasında olacağız ve gerektiğinde elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2014, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER