“Bakanlık olarak Bolululara kapımız her zaman açık”

Yedigöller, Gölcük ve Abant’ta incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Bakan Yardımcısı Tüfekçi, Başkan Yılmaz’ı çalışmalarından dolayı tebrik ederek; “Bakanlık olarak Bolu’ya ve Bolululara her zaman kapımız açıktır” dedi.

“Bakanlık olarak Bolululara kapımız her zaman açık”

Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi, ilimizin doğa harikaları Yedigöller, Gölcük ve Abant’ta bir takım incelemelerde bulunmak üzere Bolu’ya geldi. Bakan Yardımcısı Tüfekçi Gölcük’te gerçekleştirdiği incelemelerin ardından Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı da makamında ziyaret etti.

“Bu güne kadar verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz”

Ziyarette Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi’ye Bolu ve belediye olarak Bolu’da gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgiler veren Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; “Bolu’yu turizm, spor ve üniversite kenti yapma yolunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bolu’ya ‘Tabiatın Kalbi’ diyoruz çünkü ilimiz doğası, havası iklim şartları ile dünyada yaşanılabilir en güzel kentlerden birisi. Bakanlık olarak en çokta sizin bakanlığınızın çalışma alanında bulunan bir il. Bize bu güne kadar verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyor ve sizlerin de desteği ile Bolu’yu ilerleyen dönemde daha da güzel yerlere getireceğiz” diye konuştu.

“Bolu Türkiye’de ve dünyada tanınan bir il olacak”

Bakan Yardımcısı Tüfekçi ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bolu gerçekten çok çalışkan bir belediye başkanına sahip bir ilimiz. Bolu Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin Yılmaz’ın Bolu’da yaptığı çalışmalar ortada. Bizim bakanlık olarak Bolu’dan gelen herhangi bir isteği geri çevirme gibi bir durumumuz yok. Bizim Bolu’ya ve Bolululara kapımız her zaman açık. İnşallah Bolu ilerleyen dönemlerde Türkiye’de ve dünyada tanıtan harika bir il olacak”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın makamında gerçekleştirilen ziyarete, Bolu AK Parti Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkan Yardımcıları İhsan Ağcan ve Ekrem Çetinkaya, Bolu Belediyesi Meclis Üyeleri, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve daire müdürleri de katıldı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2016, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128