Bakın Bolulu gençler neler istedi neler!!!

Saadet Partisi Bolu Gençlik Kolları İzzet Baysal Caddesi üzerinde dev bir beyaz afiş asarak Bolulu gençlerden ne istediklerini bu afişe yazmalarını istedi. Ancak, ortaya çok ilginç istekler çıktı. Çoğu öğrenci ve Bolu’da vatani görevini yapan gençlerden gelen istekler arasında; “Destinaya damsız girilsin”, “Bonzai içme çay iç” ve “18bin TL karşılığında Ziraat Bankasından teskere alanlara selam olsun” yazıları büyük ilgi çekti.

 Bakın Bolulu gençler neler istedi neler!!!

Haber: Kasım ŞAHİN – Semih BAYKAL

Bolu’da siyasi bir partinin gençlik kolları ilk defa bir uygulama yaparak Bolulu gençlerin neler istediklerini öğrenme istekleri, sürpriz isteklere neden oldu. Saadet Partisi Bolu Gençlik Kolları tarafından İzzet Baysal Caddesi üzerine yerleştirilen dev beyaz afişe sabahtan akşama kadar gençler ve askerler isteklerini yazdılar. Yazılan bazı kötü amaçlı yazılar partili gençler tarafından silindi.

Bolulu gençlerin ve vatani görevlerini Bolu’da yapan Mehmetçiklerin isteklerinden bazıları şöyle oldu; “Bonzai İçme çay iç”, “Otopark Ücretsiz olsun”, “18 bin TL karşılığında Ziraat Bankasından teskere alanlara selam olsun”, “İyi bir durak sistemi istiyoruz”, “Çocukların ölmediği bir yaşam istiyoruz”, “6 ay tatil 6 ay okul olsun”, “Destinaya damsız girilsin istiyorum”, “Erbakan'ca bir yönetim istiyorum”, “Tayyipsiz bir Türkiye İstiyorum”, “Müslüman Noel kutlamaz haram”, “Beşiktaş artık şampiyon olsun istiyorum”, “Boluspor'um şampiyon olsun”, “İİBF'de Aydın Bahadır gibi ekonomist istiyoruz"

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2014, 18:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128