BAKTOD’un yeni başkanı Halit Ergül

Bolu’da turizmin öncülerinden, genç ve başarılı işadamı Halit Ergül, Batı Karadeniz Turizm Otelciler Derneği (BAKTOD)’un yeni başkanı seçildi.

BAKTOD’un yeni  başkanı Halit Ergül
 Seyfi ALP / ABANT

 

Bolu’da turizmin öncülerinden, genç ve başarılı işadamı Halit Ergül, Batı Karadeniz Turizm Otelciler Derneği (BAKTOD)’un yeni başkanı seçildi. Bolu’da Abant Köşk Otel’de yapılan son yönetim kurulu toplantısında Halit Ergül başkanlığa getirildi.

Bolu Termal Otel’in sahibi, Boluspor’un yeni başkanı Mehmet İnceayan tarafından kurulan dernekte başkan olduktan sonra bir açıklama yapan Halit Ergül,”Değerli büyüğümüz Mehmet İnceayan’ın gayretleriyle kurulan derneğimizi Batı Karadeniz’de önemli bir marka haline getirmek istiyoruz. Batı Karadeniz illerinde derneğimizi güçlendirmek istiyoruz“ dedi.BAKTOD’un kapsadığı iller şunlar:Bolu, Düzce, Sinop, Bartın, Karabük, Kastamanu ve Zonguldak.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2013, 22:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kartal
Kartal - 7 yıl Önce

bu baktod' un faaliyetleri ve faydaları nedir kurulduğundan bu yana?

Seyfi Alp
Seyfi Alp - 7 yıl Önce

kartal rumuzuyla yazan okurumuza cevap:
bunu dernek çalışmalarından sorumlu kişilerden öğrenebilirsiniz. ancak benim bolulu bir gazeteci olarak gözlemim şu... turizmciler boluda, diğer sektörlere göre bir adım öndeler.. derneğin kurulması bile bir ileri görüş..

SIRADAKİ HABER