Balaban noktayı koydu##hb_manset.gif

Bolu belediye meclisinin Ocak ayı 2.oturumunda Ak Parti Grup başkan vekili Burak Balaban 18.madde uygulamalarıyla ilgili rapor hakkında önemli açıklamalarda bulundu.       Ak Parti Grup başkan vekili Burak Balaban...

Balaban noktayı koydu##hb_manset.gif

Bolu belediye meclisinin Ocak ayı 2.oturumunda Ak Parti Grup başkan vekili Burak Balaban 18.madde uygulamalarıyla ilgili rapor hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

 

 

 

Ak Parti Grup başkan vekili Burak Balaban Bolu belediye meclisinin Ocak ayında yapılan birinci oturumunda Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından kendisine AK Parti döneminde yapılmış olan 18.madde uygulamalarıyla ilgili bir dosya verildiğini vurgulayarak;”Bu dosyanın bana verilmesinin ardından bana bir takım sıfatlar takıldı ama ben bu dosyayı Ak Parti grup başkanvekili olmam nedeniyle aldım yapacağım iş önümüzdeki hafta bir komisyon kurarak oradan çıkacak sonucu İmar komisyonuna ve idareye iletmektir. Bu süreçte komisyona CHP’den bir üye almayı düşünmüyoruz. Kamuoyunu da herhangi bir açıklama yapılmayacak. Henüz dosyayı açıp bakmadım. Bundan sonrası İmar komisyonunun ve idarenin bileceği bir iştir. Eğer bize ekstra bir görev verilecek olursa yine yaparız.” Dedi. Komisyona neden CHP’li üyelerin alınmadığı yolundaki soruları cevaplayan Balaban “Biz olaya CHP’li almayalım diye bakmıyoruz. Ak parti gurubuna verilen bir görev olduğu için bunu böyle görüyoruz. İdareye verilene kadar kamuoyuna herhangi bir açıklamada yapmayacağız.” Şeklinde konuştu.

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128