#banabak Gençlik Hareketi, üniversitelilerle buluşuyor

P&G Türkiye’nin kişisel bakım markalarıyla birlikte hayata geçirdiği #banabak Gençlik Hareketi, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerini geziyor. #banabak tırı ile gerçekleştirilecek bu ziyaretlerde üniversiteliler en #banabak halleri için ilham alacaklar.

#banabak Gençlik Hareketi, üniversitelilerle buluşuyor

HABER: AYSUN BEYKOZ

P&G Türkiye’nin Pantene, Head&Shoulders, Gillette, İpana, Oral-B, Orkid, Max Factor gibi kişisel bakım markaları ile birlikte başlattığı yeni nesil gençlik hareketi #banabak, özel tırı ile Türkiye’nin önde gelen üniversitelerini ziyaret ediyor. Gençlere etkileyici olmak için ekstra çaba harcamalarına gerek olmadığını, özgüvenin tüm kapıları açabileceğini hatırlatan #banabak hareketinin üniversite ziyaretleri 8 Nisan Cuma günü Abant İzzet Baysal (Merkez Kampüsü) Üniversitesi gençleri ile buluşuyor.

450 binden fazla gence ulaşılacak

#banabak tırı Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nden sonra; 11 Nisan Pazartesi günü Anadolu Üniversitesi (Yunus Emre Kampüsü) , Bilkent Üniversitesi (Merkez Kampüsü), 12 Nisan Salı günü ODTÜ( Merkez Kampüsü), Ankara Üniversitesi’nde (Cebeci Kampüsü) ve 15 Nisan Cuma günü de Pamukkale (Merkez Kampüsü) Üniversitesi’nde olacak.

 Nisan ve Mayıs ayları boyunca Anadolu’nun farklı üniversitelerinde devam edecek bu ziyaretler ile 450 binden fazla gence ulaşılması hedefleniyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2016, 18:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128