Barış olsun kardeşlik olsun

CHP Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Tahsin Mert Karagöz, Diyarbakır’da yaşanan terör olayları yüzünden kanın artık durması gerektiğini ve bir an önce barışın gelmesini, kardeşliğin var olması gerektiğini açıkladı.

Barış olsun kardeşlik olsun

Haber: Kasım ŞAHİN

CHP Bolu Gençlik Kolları Başkanı Tahsin Mert Karagöz, isyan etti. Son günlerde Diyarbakır’da yaşanan terör olayları yüzünden askerimizin ve polisimizin şehit düştüğünü bunlardan bir çoğunun ise ağır yaralandığını dile getirerek, “Artık yeter” diyerek isyan etti.

Karagöz, soysal paylaşım sitesinden şu açıklamayı yaptı; “Memleket olmuş yangın yeri siz hala yok şöyle soğuk yok şu bunu dedi yok o öyle değil. İçimiz yanıyor içimiz. Diyarbakır’ın Sur İlçesi’nde PKK’lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çatışmalar sonucu dün 3 Askerimiz Şehit düştü, 8 güvenlik görevlisi yaraladı. Başımız sağ olsun bitsin artık bu. Barış olsun Kardeşlik olsun. Beyaz güvercinler salalım Ülkemize” 

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2016, 16:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 5 yıl Önce

nedir bitmesin gereken? operasyonlar mı? evet şehit veriliyor, canlar gidiyor ama sen ve senin gibilerinin istediğini gibi yalancı bahara aldanıp bu operasyonlar yarıda bırakılır ise ölen bu kahramanların kemikleri sızlayacaktır. hainlerin soyu kurayana kadar devam... selam olsun kahramanlara

SIRADAKİ HABER

banner128