Baro’dan Fatih Metin’e tam destek

Ak Parti Bolu Milletvekili aday adayı Fatih Metin Sivil Toplum Kuruluşlarına yaptığı ziyaretlerine devam ediyor.

 Baro’dan Fatih Metin’e tam destek

Gümrük Ticaret Bakan yardımcılığından istifa ederek hizmet yarışına katılan Ak Parti Bolu Milletvekili aday adayı Fatih Metin’e destek her geçen gün artıyor.

Bolu Barosunu ziyaret eden Ak Parti Bolu Milletvekili Fatih Metin burada meslektaşları bir araya geldi. Baro Başkanı Avukat Ferit Atalay ziyaret dolayısıyla çok mutlu olduğunu ifade ederek “Fatih bey meslektaşımız olması sebebiyle yakından tanıdığımız sevdiğimiz bir isim. Genç yaşında aldığı görevleri layığı ile yerine getirmiş ve başarısını her geçen gün daha ileriye götürmüştür. Yürüttüğü görevler itibari ile inşallah daha iyi makamlarda Bolu’yu en iyi şekilde temsil edeceğine inancımız tamdır. Ben kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyor ve her zaman yanında olduğumuzu ifade ediyorum” dedi.

Atalay’ın ardından konuşan Ak Parti Bolu Milletvekili Aday adayı Fatih Metin, “ Sizin bu desteğinizi görmek beni son derece memnun etti. Bolu’yu ve sizleri Ankara’da temsil etmek için bir yola girdik. Bu süreçte görüşleriniz fikirleriniz benim için çok değerli ve önem arz etmektedir. Önümüzdeki günlerde süreç netleşecek. Bu sürecin ardından Allah’ın izniyle Adliye binasının temelini birlikte atacağız” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2015, 09:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
seben14
seben14 - 6 yıl Önce

fatih metin kardeşimize sebenden de tam destek

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124