Baruş; “2016 yılında da azimle çalışacağız”

Bolu Valisi Aydın Baruş, yeni yıl mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda Vali Baruş; “2016 yılında da azimle çalışacağız. Bu hedefleri gerçekleştirmede en büyük yardımcımız Bolu’da yaşayan vatandaşlarımız olacaktır” dedi.

Baruş; “2016 yılında da azimle çalışacağız”

Haber: Semih BAYKAL

Bolu Valisi Aydın Baruş yayınladığı yeni yıl mesajında şunları ifade etti; “ 2015 yılını geride bırakırken yeni heyecanlar ve umutlarla 2016 yılına giriyoruz. Ömrümüzden geçip giden her yıl hem fert olarak hem de toplum olarak başardıklarımızın ve gerçekleştiremediklerimizin muhasebesini yapmak; gireceğimiz yeni yılda daha mutlu, daha huzurlu ve daha müreffeh bir ortama kavuşmak amacıyla yapılması gerekenleri planlamak ve gerçekleştirmek için bir fırsattır. 2015 yılı bölgemizde yaşanan olumsuzluklara ve toplumsal barışımızı bozma teşebbüslerine rağmen birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, ülkemiz ve ilimizde eğitim, sağlık, ulaşım ve diğer alanlarda önemli yatırım ve projelerin hayata geçirildiği bir yıl oldu. Ülkemizin en huzurlu ve yaşanabilir şehirlerinden olan Bolu’muzu hem ekonomisi hem sosyal hayatı ile daha iyi bir duruma getirmek için çalışmanın vatandaşlarımıza karşı başta gelen sorumluluğumuz olduğunu unutmadan 2016 yılında da azimle çalışacağız. Bu hedefleri gerçekleştirmede en büyük yardımcımız Bolu’da yaşayan vatandaşlarımız olacaktır” diye ifade etti.

“YENİ UFUKLARIN AÇILDIĞI HAYIRLI BİR YIL OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM”

Son olarak Vali Baruş, Bolulu vatandaşlarımızın, kamu kurum ve kurumlarında görev yapan çalışanlarımızın ve değerli basın mensuplarının yeni yılını tebrik ederek şunları söyledi; “ Yeni yılın umutlarımızın gerçekleştiği, kardeşliğimizin pekiştiği, ülkemiz ve milletimiz için yeni ufukların açıldığı hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyorum. Saygıdeğer Bolulu vatandaşlarımızın, kamu kurum ve kurumlarında görev yapan çalışanlarımızın ve değerli basın mensuplarının yeni yılını tebrik ediyor, 2016 Yılının milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum” diye söyledi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2016, 19:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
baskentli
baskentli - 5 yıl Önce

boluya yatırım yapın syn baruş yatırımı teşvik edın bjk otelı gerede kaydı bakın

SIRADAKİ HABER

banner128